اخبار

بعد از گذشت دو ماه از مرگ سعیده محمدی هنوز نتیجه سم‌شناسی پزشکی قانونی اعلام نشده است

وکلاپرس- به گفته بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد نتایج تحقیقات سم شناسی وکیل سعیده محمدی هنوز توسط پزشکی قانونی اعلام نشده است.

به گزارش وکلاپرس، محمود عارفی راد، بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام کرد پزشکی قانونی هنوز نتایج تحقیقات سم شناسی را اعلام نکرده است. احتمالا نتایج تا ۱۰ روز دیگر اعلام شود.

بیشتر بخوانید:

اگرچه قبلا پیش بینی شده بود نتیجه تحقیقات سم شناسی تا ۷ آذرماه توسط پزشکی قانونی اعلام شود، اما با وجود گذشت بیش از دو ماه از مرگ وکیل سعیده محمدی، هنوز پزشکی قانونی نتایج تحقیقات سم شناسی این وکیل را اعلام نکرده است.

وکیل سعیده محمدی از وکلای کانون وکلای مرکز و اهل و ساکن شهر مشهد بود. جسد مرحوم وکیل سعیده محمدی ۲۹ مهرماه سال جاری داخل استخر باغ ویلایی پیدا شد. او این محل را برای یک روز اجاره کرده بود اما در موعد مقرر باغ را تخلیه نکرده بود. صاحب باغ پس از مراجعه به باغ، متوجه مرگ این وکیل دادگستری شد و آن را به پلیس اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:

بازپرس ویژه قتل پیشتر اعلام کرده بود که آثار دفاعی و ضرب و جرح روی بدن مرحوم کشف نشد اما خانواده اش مدعی وقوع قتل هستند؛ او وعده داده بود هر فرضیه و ادعایی که توسط خانواده مرحوم مطرح شده است، بررسی خواهد شد.

دکتر مجتبی زاهدیان، رییس کانون وکلای خراسان، پیشتر در گفت و گو با خبرنگار ما درخصوص آخرین پیگیری این کانون در پرونده مرحوم وکیل سعیده محمدی اعلام کرد بود که کانون وکلای خراسان آمادگی هرنوع همکاری با دستگاه قضایی را دارد.

خرید آنلاین کتاب حقوقی و وکالت و قوانین و کتب کاربردی حقوق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا