اخبارویژه

آزمون وکالت ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ برگزار می شود

وکلاپرس ـ سازمان سنجش در اطلاعیه ای ضمن بی تقصیر دانستن اسکودا در تعویق آزمون وکالت، از برگزاری این این آزمون در تاریخ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش وکلاپرس، سازمان سنجش آموزش کشور در آخرین اطلاعیه خود درباره تعویق آزمون وکالت، از برگزاری این آزمون در ۲۰ فروردین سال جدید خبر داد.

بیشتر بخوانید: تعویق آزمون وکالت ۱۳۹۹ در ابهام و آشفتگی

در این اطلاعیه علت عدم برگزاری این آزمون در تاریخ ۲۲ اسفند مخالفت معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور اعلام شده است.

در ادامه متن این اطلاعیه را خواهید خواند:

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص تعویق مجدد برگزاری آزمون  وکالت ۱۳۹۹

به اطلاع متقاضیان گرامی شرکت در آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال ۱۳۹۹ – (اسکودا) می‌رساند این سازمان براساس مصوبه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و دستورالعمل های اعلامی وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آماده برگزاری این آزمون در روز جمعه ۲۲ اسفند ماه بود که در روز سه شنبه ۱۹ اسفند ماه با اعلام معاونت محترم بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر حاد شدن شرایط انتشار بیماری کرونا و اعمال محدودیت های بیشتر در اکثر استان ها و ضرورت تغییر شرایط برگزاری آزمون از قبیل اضافه کردن شهرها و حوزه های امتحانی جدید، سازمان سنجش آموزش کشور به لحاظ رعایت اصول فنی و اجرایی جهت تامین الزامات وزارت محترم بهداشت و عدم امکان اعمال آنها در این بازه زمانی محدود، چاره ایی جز تعویق آزمون نداشت.

در این مساله مسئولان و همکاران اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران هیچ تقصیری نداشته و نهایت تلاش و رایزنی خود را انجام دادند تا این آزمون سر موعد مقرر برگزار شود. لذا سازمان سنجش آموزش کشور ضمن عذرخواهی از متقاضیان عزیز، به اطلاع می رساند این آزمون در تاریخ ۹۹/۱۲/۲۲ برگزار نمی گردد و با توجه به هماهنگی بعمل آمده انشاالله در روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۱/۲۰ برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

خرید آنلاین کتاب حقوقی و وکالت و قوانین و کتب کاربردی حقوق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا