اخبار اسکوداویژه

اولین نشست اعضای جدید هیأت «مذاکره کننده با قوه قضاییه» در اسکودا

وکلاپرس- تیم مذاکره با قوه قضاییه امروز در جلسه‌ای در محل اسکودا برای هماهنگی بیشتر گرد هم آمده‌اند تا به بررسی اوضاع و احوال تعامل با قوه قضاییه بپردازند.

به گزارش وکلاپرس، بر اساس دعوت دکتر جعفر کوشا از اعضای جدید تیم مذاکره‌کننده با قوه قضاییه، اعضای این هیأت امروز (۲۱ اسفند ۱۴۰۰) ساعت ۱۱ در جلسه‌ای در محل اسکودا برای هماهنگی بیشتر حضور یافته اند.

بیشتر بخوانید:

پیشتر در تاریخ ۳ اسفند سال جاری، دکتر گودرز افتخار جهرمی، دکتر جلیل مالکی، دکتر حسن پاشازاده و دکتر یاسین صعیدی به همراه رییس اسکودا از سوی هیأت عمومی اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران(اسکودا) برای رایزنی با مسئولان قوه قضاییه انتخاب شدند.

هنوز جزییات بیشتری از مفاد و نتایج جلسه هماهنگی مذکور از سوی هیچیک از اعضا و روابط اسکودا منتشر نشده است.

متن نامه دکتر کوشا به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر گودرزی افتخار جهرمی وکیل محترم دادگستری

جناب آقای دکتر جلیل مالکی رئیس محترم کانون وکلای دادگستری مرکز

جناب آقای دکتر حسن پاشازاده رئیس محترم کانون آذربایجان شرقی

جناب آقای دکتر یاسین صعیدی وکیل محترم دادگستری کانون اصفهان

با سلام

احتراماً با عنایت به مصوبه هیئت عمومی به طور فوق‌العاده مورخ ۳ اسفند ۱۴۰۰ جنابعالی به عنوان تیم مذاکره کننده با قوه قضاییه تعیین شده اید خواهشمند است که در روز شنبه مورخ ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱ در محل اتحادیه جهت همفکری و هماهنگی حضور به هم رسانید

جعفر کوشا
رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران

لازم به ذکر است پیشتر نیز تعدادی از مدیران نهاد وکالت در قالب تیم مذاکره‌کننده با قوه قضاییه از سوی هیأت مدیره کانون‌های وکلای دادگستری انتخاب شده بودند که وظیفه ایشان اتخاذ رویه واحد و اثربخش در تعامل با مدیران دستگاه قضا بود. هرچند مشخص نیست آیا تیم و هیأت های قبلی توانسته بودند به اهداف خود نایل شوند یا خیر؟

 اعضای سابق تیم مذکور که در تاریخ ۴ شهریور سال جاری آغاز به کار کردند، عبارت بودند از: دکتر جعفر کوشا، دکتر جلیل مالکی، دکتر لیلا رئیسی، علی خواجوی راد و دکتر علی مندنی پور

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا