اخبار صنفی

عبدالصمد خرمشاهی از ضرب و جرح کارآموز وکالت خود توسط بایگان یکی از محاکم قضایی خبر داد

وکلاپرس- وکیل عبدالصمد خرمشاهی در حساب اینستاگرامش از ضرب و جرح یک کارآموز وکالت کانون وکلای مرکز در مقابل یکی از محاکم قضایی خبر داد.

به گزارش وکلاپرس، وکیل عبدالصمد خرمشاهی با انتشار عکسی از این کارآموز وکالت از قوه قضاییه و کانون وکلای مرکز درخواست کرد تا در صورت صحت ادعای این شخص، دراسرع وقت  اقدام قانونی لازم را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: بازپرس ویژه قتل: هر فرضیه و ادعایی در مورد قتل سعیده محمدی را بررسی خواهیم کرد

این وکیل دادگستری در حساب اینستاگرام خود نوشت:

آقای و.ح یکی از کارآموزان بسیارمودب و متواضع اینجانب که رتبه سوم ورودی سال نود و هشت کانون وکلای مرکز است، با ارسال عکسی برای من نوشته است که توسط بایگان یکی از محاکم مورد ضرب وشتم قرار گرفته که مراتب در همان جا صورتجلسه شده وضمنا مجبور به زدن بخیه به بالای پلکش شده است.

باتوجه به اهمیت موضوع و از آنجاییکه توهین به یک وکیل توهین بهمه وکلاست و رعایت کرامت و منزلت ارباب رجوع ازجمله وکلا وپاسخ گویی به ایشان از وظایف کارمندان و مستخدمین اداری است و عمل کارمند مربوطه قطعا باعث کم رنگ شدن تلاش سایر کارمندان خدوم قضایی خواهدشد.

از مسوولین محترم قوه قضاییه و همینطور کانون وکلای مرکز تقاضا دارم در اسرع وقت موضوع را بررسی و درصورت صحت ادعای ایشان اقدام قانونی لازم مبذول فرمایند،

نام و نشانی کارمند موصوف نزد کارآموز محترم محفوظ است.

سرچشمه شاید گرفتن به بیل / چو پرشد نشاید گذشتن به پیل

خرید آنلاین کتاب حقوقی و وکالت و قوانین و کتب کاربردی حقوق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا