اخبار بین المللی

وکیل رودی جولیانی تمشک طلایی بدترین بازیگر مکمل مرد را از آن خود کرد

وکلاپرس ـ وکیل شخصی ترامپ برای بازی در فیلم بورات به عنوان بدترین نقش مکمل مرد و بدترین زوج بازیگری جایزه تمشک طلایی را از آن خود کرد.

به گزارش وکلاپرس به نقل از برنا، مراسم تعیین و اهدای جوایز تمشک طلایی(بدترین های سینما) روز ۲۳ آوریل ۲۰۲۱ و در آستانه برگزاری مراسم اسکار اهدا شد.

از نکات جالب این جوایز، حضور رودی جولیانی وکیل ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ در میان برندگان بود. جولیانی برای حضور در نقش خودش در فیلم بورات ساخته ساشا بارون کوهن جایزه بدترین بازیگر مکمل مرد را دریافت کرد.

اسامی دریافت کنندگان تمشک طلایی

در مراسم شب گذشته جوایز بدترین های سینما به این شرح اعلام شد:

بدترین فیلم: «اثبات کامل»

دیگر نامزدها: رابرت داونی جونیور برای «دولیتل»، میشل مورون برای «۳۶۵ روز»، آدام سندلر برای «هالووین هیوبی»، دیوید اسپید برای «میسی عوضی»

بدترین بازیگر زن: کیت هادسون برای «موسیقی»

دیگر نامزدها: آن هتوی برای «آخرین چیزی که او می خواست» و «ساحره ها»، کتی هولمز برای «پسر ۲» و «راز: جرات رویا دیدن»، لورن لاپکوس برای «میسی عوضی»، آنا ماریا سیکلوکا برای «۳۶۵ روز»

بدترین بازیگر مکمل زن: مادی زیگلر برای «موسیقی»

دیگر نامزدها: گلن کلوز برای «مرثیه هیل‌بیلی»، لوسی هال برای «جزیره فانتزی»، مگی کیو برای «جزیره فانتزی»، کریستین ویگ برای «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴»،

بیشتر بخوانید: کانون وکلای نیویورک به دنبال اخراج وکیل ترامپ از این کانون است

رودی جولیانی برنده دو تمشک طلایی

بر اساس گزارش یاد شده رودی جولیانی در این دوره دو تمشک طلایی را با خود به خانه برده است:

بدترین بازیگر مکمل مردرودی جولیانی در نقش خودش برای فیلم «بورات»

دیگر نامزدها: چِوی چیس برای «آقای داندی خیلی عالی»، شیا لبوف برای «مامور مالیات»، آرنولد شوارتزنگر برای «ماسک آهنی»، بروس ویلیس برای «ساحل»، «کشتار سهمگین» و «نجات یافته شب»

بدترین زوج بازیگریماریا باکالووا و رودی جولیانی در «بورات»

دیگر نامزدها: رابرت داونی جونیور و لهجه ولزی غیرقابل باورش در «دولیتل»، هریسون فورد و سگ غیرقابل باورش در «آوای وحش»، لورن لاپکوس و دیوید اسپید در «میسی عوضی»، آدام سندلر و صدای ابلهانه اش در «هالووین هیوبی»

بدترین کارگردان: سیا برای «موسیقی»

دیگر نامزدها: چارلز بند برای هر سه قسمت «باربی و کندرا»، باربارا بیالوواس و توماژ ماندس برای «۳۶۵ روز»، استیون گیگان برای «دولیتل»، رون هاوارد برای «مرثیه هیل‌بیلی»

بدترین فیلمنامه: «۳۶۵ روز»

دیگر نامزدها: هر سه قسمت «باربی و کندرا»، «دولیتل»، «جزیره فانتزی»، «مرثیه هیل‌بیلی»

بدترین بازسازی یا دنباله: «دولیتل»

دیگر نامزدها :«۳۶۵ روز» (بازسازی لهستانی فیلم «پنجاه طیف خاکستری»)، «جزیره فانتزی»، «هالووین هیوبی»، «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴»

گفتنی است «جوایز تمشک طلایی» که معمولاً به تمشک طلایی کوتاه شده‌ است، جایزه‌ای برای شناخت بدترین فیلم‌ها است. این جایزه توسط جان ویلسن و مو مورفی ابداع شد. مراسم سالانه جوایز تمشک طلایی معمولاً یک روز پیش از مراسم متناظرش، جوایز اسکار برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید: اهدای جایزه حقوق بشر کانون وکلای آمریکا به نسرین ستوده

خرید آنلاین کتاب حقوقی و وکالت و قوانین و کتب کاربردی حقوق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا