اخبار کانون ها

نتایج قطعی شمارش آرای انتخابات دهمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری همدان

وکلاپرس– هیئت نظارت بر انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری همدان، نتایج قطعی شمارش آرای انتخابات این کانون را که پنجشنبه گذشته مورخ ۹ شهریور برگزار شد، اعلام کرد.

به گزارش وکلاپرس، دهمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری همدان نهم شهریور ماه با رقابت ۱۵ نفر از وکلای متقاضی عضویت در هیات مدیره برگزار و نتایج اولیه شمارش آرا نیز در همان روز اعلام شد.

هیات نظارت بر انتخابات نیز با بررسی شکایات وارده به این نتایج، در اطلاعیه جدیدی نتایج قطعی انتخابات را به شرح ذیل اعلام کرده است.

نکته قابل توجه این است که در شمارش جدید آرا، تعداد آرای یکی از منتخبین (حمیدرضا احمدوند شاهوردی) کاهش یافته و به جهت تساوی آرا، به قید قرعه عضو اصلی و علی البدل تعیین شده اند.

بیشتر بخوانید:

متن اطلاعیه هیات نظارت بر انتخابات کانون وکلای همدان به شرح زیر است:

هیئت نظارت بر انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری همدان مورخه ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ در اجرای ماده ۲۴ آیین نامه لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری اقدام به صدور آگهی نمود.

به موجب این آگهی در خصوص شکایت آقایان صدرا زارعی، امین نوروزی و خانم مرجان شمس نژاد طی جلسات رسیدگی و بررسی در مورخه ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ و ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ اقدامات لازم را معمول و با بازشماری و کنترل آراء، نتایج نهایی حاصل از بررسی‌ها در صورتجلسه ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ به شرح مفصل منعکس و نهایتاً عمده شکایات مطروحه، به نظر هیئت نظارت مردود، اما در خصوص بازشماری آراء صحیح، با اعمال ماده ۱۸ و ۲۱ و تبصره ذیل ماده ۲۳ آیین نامه اجرایی لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری به جهت تساوی آراء صحیح آقایان صدرا زارعی و حمیدرضا احمدوند شاهوردی نسبت به نامبردگان با قید قرعه، عضو اصلی و علی البدل تعیین و اسامی نهایی اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره با تعداد آراء ماخوذه به شرح ذیل اعلام میگردد:

۱-وکیل مهدی غلامی جلال با ۱۹۳ رای به عنوان عضو اصلی
۲-وکیل رحیم فریبا با ۱۶۷ رای به عنوان عضو اصلی
۳-وکیل محمدرضا مددی با ۱۴۷ رای به عنوان عضو اصلی
۴-وکیل علی مسلمی با ۱۱۶ رای به عنوان عضو اصلی
۵-وکیل حمیدرضا احمدوند شاهوردی با ۱۰۲ رای به عنوان عضو اصلی
۶-وکیل صدرا زارعی با ۱۰۲ رای به عنوان عضو علی البدل
۷-وکیل حسین حبیبیان با ۸۵ رای به عنوان عضو علی البدل
۸-وکیل غلامرضا شفیع یاری با ۸۲ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب گردیدند.

تصمیم هیئت نظارت وفق ماده ۲۵ آیین نامه یاد شده قابل شکایت در دادگاه عالی انتظامی قضات می‌باشد.

حمیداله شهبازی رئیس دهمین دوره هیات نظارت بر انتخابات کانون وکلای دادگستری همدان

منبع: روابط عمومی کانون وکلای دادگستری همدان

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا