اخبار کانون ها

رئیس کانون وکلای گیلان خواستار تشکیل جلساتی مشابه هیأت عمومی اسکودا شد

وکلاپرس _ رییس کانون وکلای دادگستری گیلان از رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران خواستار تشکیل جلساتی مشابه جلسات هیات عمومی اسکودا شد.

به گزارش وکلاپرس به نقل از روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گیلان، علیرضا امانی (رییس کانون وکلای دادگستری گیلان) طی نامه‌ای به ریاست اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران از وی خواست با توجه به عدم برگزاری نشست هیأت عمومی به میزبان کانون وکلای مرکزی، جلسه و جلساتی با حضور کلیه اعضای هیأت مدیره کانون ها برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

در نامه وکیل دادگستری علیرضا امانی، رئیس کانون وکلای گیلان آمده است:

« علی‌رغم وجود مصائب عدیده در حوزه وکالت دادگستری و نهاد متبوع اعم از قواعد و قوانین تصویب‌ شده و یا در حال تصویب، جلسه هیأت عمومی مقرر در کانون وکلای دادگستری مرکزی تعلیق شد! (شایان ذکر است که الزاما همایش‌ها ناظر بر انتخابات اسکودا نیستند)

حال آنکه بررسی این قواعد و کسب نظر از مدیران کانون‌ها برای برون‌ رفت و اتخاذ تصمیم در حوزه‌های مطروحه امری واجب و حتی اجتناب‌ناپذیر است.

لذا به نظر اعضای هیأت‌مدیره کانون متبوع ضرورت دارد تمهید فرمایید که با تعیین سرفصل‌های مقتضی در حوزه‌های پیش‌گفته و نحوه مواجهه با آنان، جلسه یا جلساتی تدوین و جملگی اعضای محترم هیأت مدیره فراخوان شوند. »

منبع: روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گیلان

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا