اخبار

توییت محمدجواد ظریف درباره سخنرانیش در کانون وکلای مرکز

وکلاپرس- محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دولت دوازدهم، در حساب توئیترش (X) به انتشار بخش هایی از فیلم های سخنرانی اش در کانون وکلای دادگستری مرکز واکنش نشان داده و خواستار انتشار کامل ویدیوهای این مراسم شده است.

به گزارش وکلاپرس کانون وکلای دادگستری مرکز،  روز ۱۶ آبان ماه نشست تخصصی درباره مساله فلسطین و فاجعه غزه با حضور محمدجواد ظریف وزیر سابق امور خارجه  و دیگر اساتید حقوق برگزار کرد.

بیشتر بخوانید:

در این مراسم محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه پیشین ایران و مهدی ذاکریان استاد حقوق بشر و کارشناس مسائل بین‌الملل و قاسم زمانی حقوقدان حوزه بین‌الملل و عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در سالن جلالی نائینی کانون وکلای مرکز درباره «مسئله فلسطین از دیدگاه حقوق بین‌الملل با تاکید بر تحولات اخیر» به ایراد سخنرانی پرداختند.

پس از انتشار بخش هایی از سخنرانی دکتر ظریف در فضای مجازی، وی در حساب توئیترش نوشت:

 «هرکسی از ظن خود شد یار من

در دو سه روز پیشین واکنش‌های پرشماری بیشتر در نکوهش و برخی در ستایش گفته‌هایم در کانون وکلا پخش شده است که همه برپایه بخش‌هایی از پاسخ به پرسش گرداننده میزگرد و یا دو بزرگوار هم میزگردی و یا شنوندگان بوده است. امیدوارم کانون هرچه زودتر همه میزگرد را بارگذاری کند تا داوری‌های زودهنگام سامان یابد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا