اخبارویژه

اظهار امیدواری وزیر ورزش درخصوص وکلای پرونده ویلموتس

وکلاپرسوزیر ورزش و جوانان با اظهار امیدواری نسبت به دفاع وکلای پرونده ویلموتس گفت: دادگاه عالی ورزش بررسی‌ های لازم را انجام می دهد و به احتمال زیاد جلسه هیرینگ برگزار می‌کند.

به گزارش وکلاپرس به نقل از خبرگزاری خانه ملت، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره آخرین وضعیت پرونده ویلموتس، گفت: تیم حقوقی فدراسیون فوتبال که مسئولیت دفاع را بر عهده دارد با همکاری نمایندگانی از معاونت حقوقی رئیس جمهور و دفتر خدمات حقوقی بین الملل در حال همکاری برای به سرانجام رسیدن موضوع هستند.

بیشتر بخوانید:

ورزش و جوانان افزود: شرح رای یا گراندز پرونده دریافت شده و وکلای حقوقی اعتراض اولیه را دادند و در حال حاضر در حال تهیه لایحه دفاعیه نهایی هستند تا بتوان در موعد مقرر لایحه را تقدیم  CAS کرد.

وی ادامه داد: دادگاه عالی ورزش (CAS ) بررسی‌های لازم را انجام می دهد و به احتمال زیاد جلسه هیرینگ برگزار می‌کند و تیم وکلای حقوقی که توسط فدراسیون انتخاب شده دفاعیات لازم را انجام خواهد داند.

سلطانی فر یادآور شد: به وکلای کشورمان امیدوار هستیم که بتوانند حکم ناعادلانه پرونده ویلموتس را بشکنند.

بیشتر بخوانید:

سلطانی فر در پاسخ به این سوال که مدیرعامل پرسپولیس معرفی شده اما استقلال همچنان بدون مدیرعامل مانده است، گفت: هیات مدیره باشگاه استقلال وظیفه دارد بررسی‌های لازم را انجام دهد و گزینه مناسب را انتخاب کند.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا