اخبار کانون هاویژه

انتخابات اولین دوره هیأت مدیره کانون وکلای سمنان ۲۷ مرداد برگزار خواهد شد

وکلاپرس- کانون وکلای دادگستری مرکز آگهی انتخابات اولین دوره هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری سمنان را منتشر کرد.

 بر اساس این آگهی انتخابات اولین دوره هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری سمنان که پیش از این انتظار می‌رفت زودتر مشخص گردد، روز ۲۷ مرداد ماه در محل هتل «گوت که مال» برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

متن آگهی به شرح زیر است:

از وکلای محترمی که پروانه وکالت آنان برای اشتغال به وکالت در استان سمنان صادر و تمدید گردیده است، دعوت می‏شود به منظور انتخاب اعضای هیأت مدیره روز پنجشنبه ١۴٠١/۵/٢٧ از ساعت ٨ الی ١۶ در شهر سمنان بلوار قائم خیابان دانشگاه هتل گوت که مال حضور به هم رسانند.

شرایط عمومی انتخابات:

١- اخذ رأی، جمعی و مخفی انجام می‏گیرد و رأی دهنده باید رأی خود را روی اوراقی که به مهر هیأت نظارت رسیده است، اعلام نماید.

٢- رأی دهنده پس از ارائه پروانه وکالت، رأی خود را به صندوق آرا می‏اندازد و در لیست اسامی واجدین شرایط انتخاب کنندگان، مقابل نام خود را امضا می‏نماید و روی پروانه، مهر انتخابات زده خواهد شد.

٣- حق رأی کسانی که تا پایان جلسه برای رأی دادن حاضر نشوند، ساقط خواهد شد.

۴- آرایی که دارای نشان یا امضاء باشد، باطل است و اسامی مکرر حساب نمی‏شوند و اسامی زائد بر عده که باید انتخاب شوند، قرائت نخواهد شد.

۵- از واجدین شرایط انتخاب شدن، کسانی که دارای آرای بیشتر هستند، عضو اصلی و کسانی که بعد از اعضای اصلی بیش از سایرین دارای رأی باشند، عضو علی البدل هستند.

۶- اگر روز اخذ رأی مصادف با تعطیل شد روز بعد، انتخابات برگزار خواهد شدو احتیاج به دعوت مجدد نخواهد بود.

٧- از ٢۴ ساعت قبل از شروع رأی گیری ، هر گونه تبلیغ مبنی بر موافقت یا مخالفت داوطلبان عضویت هیأت مدیره، به کلی ممنوع می باشد.

٨- پس از انقضای مدت رأی‏ گیری، اگر وقت کافی باشد و در غیر اینصورت، هیأت نظارت صندوق را لاک و مهر و روز بعد، شروع به استخراج می‏نماید و به هر ورقه که قرائت شود، مهر «قرائت شد» زده و ضبط خواهد شد.

٩- اسامی واجدین شرایط عضویت هیأت مدیره را که دادگاه عالی انتظامی قضات، صلاحیت آنان را تأیید و اعلام کرده است، در محل اخذ رأی، آگهی خواهد شد.

هیأت نظارت بر انتخابات اولین دوره هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری سمنان

منبع: روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا