اخبار

وکیل مدافع ناطق نوری: محکومیت حمیدرسایی به جرم نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی قطعی شد

وکلاپرس- محکومیت حمید رسایی به جرم “نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی” در دادگاه تجدیدنظر ویژه روحانیت تایید شد.

به گزارش وکلاپرس به نقل از ایلنا، وکیل مدافع حجت الاسلام و المسلمین علی‌اکبر ناطق‌نوری از قطعی شدن محکومیت حمید رسایی خبر داد.

علی اصغر نیک نهاد با اعلام این خبر بیان کرد: حمید رسایی به “نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی ” در دادگاه بدوی محکوم شد که در دادگاه تجدیدنظر دادسرای ویژه روحانیت نیز عینا تایید شد.

سال گذشته بود که حمید رسایی در حین برگزاری دادگاه های اکبر طبری، با انتشار رشته توییتی اتهاماتی را علیه حجت الاسلام ناطق نوری مطرح و مدعی شد طبری با حمایت و اعمال نفوذ علی اکبرناطق نوری فرماندار نور و سپس با همان شیوه وارد قوه قضاییه شده است.

بیشتر بخوانید: وکیل طبری : تقاضای فرجام خواهی می‌کنیم

این سخنان واکنش رییس دفتر حجت الاسلام ناطق نوری را در پی داشت. وی ضمن رد تمام این ادعاها و اعلام اینکه اساسا اکبر طبری هیچگاه فرماندار نور نبوده، اظهار داشت که نه تنها حجت الاسلام ناطق نوری هیچگونه ارتباطی اعم از کاری یا شخصی با اکبر طبری نداشته، بلکه در زمان حضور وی در قوه قضاییه چند بار مخاطرات حضور این فرد در آن مجموعه را به مسئولین ذیربط تذکر داده بود و همچنین اضافه کرد که علی رغم روحیات حجت الاسلام ناطق نوری، این بار قصد سکوت نداشته و شکایت می کنیم.

حال پس از گذشت بیش از یکسال، حمید رسایی به جرم “نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی” محکوم شده و حکم وی قطعی است.

منبع: ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا