اخبار کانون هاویژه

مذاکره کانون وکلای مرکز با معاونت حقوقی قوه قضاییه تاکنون به رفع بن بست منجر نشده است

وکلاپرس- یک منبع آگاه با اشاره به دیدار رئیس کانون وکلای مرکز با معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: نتیجه مثبتی حاصل نشده و طرفین بر مواضع خود باقی مانده اند.

به گزارش وکلاپرس، براساس صورت جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، دکتر جلیل مالکی اخیرا با نورالله قدرتی، معاون حقوقی قوه قضاییه، دیدار داشته است.

به نظر می رسد در این دیدار مشکلات اجرایی آیین نامه جدید لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

مذاکرات با قوه قضاییه تاکنون به گشایش و رفع بن بست منجر نشده است

اگرچه مشخص نشده است که کدام یک از مدیران نهاد وکالت در این دیدار حضور داشته اند، اما یک منبع آگاه با اشاره به جزئیات این دیدار به خبرنگار ما گفت: نتیجه مثبت و قابل ذکری از جلسه حاصل نشده است و طرفین هچنان بر مواضع خود باقی مانده اند. به همین دلیل در مذاکرات پیشرفتی صورت نگرفته و تاکنون به گشایش و رفع بن بست منجر نشده است.

برگزاری مجمع عمومی اسکودا در آینده نزدیک

این وکیل دادگستری با اشاره به اینکه تلاش ها و مذاکرات ادامه دارد، گفت: فعلا طرفین به تصمیم و نقطه مشترکی نرسیده اند. قرار است به زودی مجمع عمومی اسکودا برای همفکری و عنداللزوم اخذ هرگونه تصمیم برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

یک دیدگاه

  1. اختلافات بین قوه و کانون تمومی نداره لطفا تکلیف ما داوطلبایی که درس خوندیم منتظر ازمونیم رو روشن کنید یکم به خودتون بیاید خجالت بکشید بابت اینهمه عدم کفایت و ناکارامدی اگه بلد نیستید کاری کنید استعفا بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا