اخبار صنفیویژه

رییس کمیته امداد: وکلا ندای حق‌طلبانه محرومان و مظلومان جامعه هستند

وکلاپرس- معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد در همایش وکیل مهربانی از همکاری ۱۶۰۰ وکیل با کمیته امداد خبر داد.

به گزارش وکلاپرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در همایش تقدیر از وکلای نیکوکار که امروز (۴ بهمن ۱۴۰۰) در سالن اجتماعات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار شد، از وکیل به عنوان قشر دلسوز جامعه در حوزه دفاع از محرومان یاد شد.

وکلا ندای حق‌طلبانه محرومان و مظلومان جامعه هستند

جعفر صباغیان، معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد با بیان اینکه وکلا ندای حق‌طلبانه محرومان و مظلومان جامعه هستند، افزود: در حال حاضر ۱۶۰۰ وکیل نیکوکار به طور مستمر با کمیته امداد همکاری دارند و برای مددجویان خدمات مختلف حقوقی ارائه می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

وی با تاکید بر اینکه کمیته امداد بال مهربانی نظام است، ادامه داد: سر ریز مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه به کمیته امداد وارد می‌شود و هر جا خللی در خدمت‌رسانی مطلوب دستگاه‌ها به مردم وجود داشته باشد، این نهاد مسئولیت رسیدگی به نیازمندان را برعهده می‌گیرد.

باید تلاش وکلا را ستود

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد عنوان کرد: هر جا مردم نمی‌توانند حق خود را بیان کنند و بستانند، وکلا به عنوان قشر دلسوز وارد می‌شوند و به احقاق حقوق مردم کمک می کنند. نیازمندان قشر محرومی هستند که قلمی برای بیان مشکلات خود ندارند، ولی وکلا با تخصص خود برای دفاع از محرومان عمل می‌کنند که باید تلاش‌های آنها را بستاییم.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد

خرید آنلاین کتاب حقوقی و وکالت و قوانین و کتب کاربردی حقوق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا