اخبار کانون هاویژه

روز تاریخی کانون وکلای دادگستری خراسان؛ برگزاری نخستین جلسه علنی هیئت مدیره

پایگاه خبری وکلاپرس- هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان امروز چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ نخستین جلسه علنی هیئت مدیره در طول تاریخ تشکیل این کانون را برگزار کرد.

هیئت مدیره دوره دوازدهم کانون وکلای دادگستری خراسان که در انتخابات برخط و الکترونیک ۳۰ آذر ۱۴۰۲ برگزیده شده اند برگزاری دومین جلسه خود را علنی اعلام و از همه وکلای علاقمند این کانون برای حضور در جلسه دعوت کرده بودند.

هیات مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان

در این دوره از انتخابات هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان، بیشتر نامزدها توجه به شفافیت و پاسخگویی را محور برنامه های خودشان قرار داده بودند، و اقدام اخیر نیز در اجرای همان برنامه های اعلام شده از سوی منتخبین به نظر می رسد.

مخصوصا با گسترش کمّی اعضا و سازمان کانون های وکلای دادگستری، ارتقای کیفی سازمان و همچنین تلاش برای جلب مشارکت وکلا از طریق رفتارهای اعتماد آفرین، بسیار ضروری به نظر می رسد.

پیشگامی کانون وکلای دادگستری خراسان در برگزاری علنی جلسات هیئت مدیره که پیش از این فقط در کانون وکلای دادگستری مرکز سابقه داشته است، می تواند الگوی مناسبی برای سایر کانون های وکلای دادگستری کشور باشد.

کانون وکلای دادگستری خراسان، ۳۰ آذر ۱۴۰۲ دوازدهمین دوره انتخابات هیئت مدیره را برای نخستین بار در تاریخ کانون های وکلای دادگستری ایران به صورت برخط (آنلاین) برگزار کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا