اخبار کانون هاویژه

انتخابات کانون وکلای کرمان ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد

وکلاپرس- هیات نظارت بر انتخابات هفتمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان کرمان اطلاع داد انتخابات این نهاد در روز ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

به گزارش وکلاپرس به نقل از روابط عمومی کانون وکلای دادگستری کرمان، انتخابات هفتمین دوره هیات مدیره این کانون ۲۵ خرداد ماه با رقابت ۲۰ وکیل دادگستری در محل کانون برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

در اطلاعیه کانون وکلای کرمان آمده است:

از کلیه وکلای محترم پایه یک دادگستری واجد شرایط، دعوت می‌گردد جهت شرکت در انتخابات هفتمین  دوره هیات مدیره که روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ از ساعت ۹ الی ۱۶ در محل ساختمان جدید کانون وکلای دادگستری استان کرمان واقع در کیلومتر ۲ جاده هفت باغ علوی برگزار می‌گردد با در دست داشتن اصل پروانه وکالت مدید شده تحضور بهم رسانند.

لازم به ذکر است پیش از این قرار بود انتخابات هفتمین  دوره هیات مدیره کانون وکلای کرمان ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ برگزار شود که به علت انصراف تعدادی از نامزدها و کمتر شدن تعداد نامزدها از تعداد کرسی‌های هیأت مدیره، انتخابات لغو شد.

عدم موافقت با برگزاری آنلاین انتخابات و محروم شدن نیمی از وکلای مستقر در این استان از حضور در انتخابات از جمله علل انصراف برخی از نامزدها اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا