اخبار اسکودا

اختتامیه جشنواره «قلم وکیل» ۲۰ دی ماه برگزار خواهد شد

وکلاپرس- آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره «قلم وکیل» روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه ۱۴۰۲ به همت روابط عمومی اسکودا در محل این اتحادیه برگزار می‌شود.

به گزارش وکلاپرس به نقل از روابط عمومی اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری، روابط عمومی این نهاد، پوستر اختتامیه این جشنواره را منتشر کرد.

بر اساس اطلاع رسانی انجام شده، آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره «قلم وکیل» روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه ۱۴۰۲  در محل اتحادیهبه نشانی خیابان احمد قیصر- خیابان بهزاد شفق ۱۷- پلاک ۲۰ – طبقه ۲ برگزار خواهد شد.

همچنین اعلام شده است که در این مراسم به پنج اثر برگزیده این جشنواره جوایزی اهدا خواهد شد.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره ابتدا تا ۱۵ خرداد مهلت داشت که تا ۱۵ مرداد نیز تمدید شد.

بیشتر بخوانید:

در اطلاعیه روابط عمومی اسکودا آمده است:

به همت روابط عمومی اسکودا؛

آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان جشنواره «قلم وکیل» برگزار می‌شود

آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره «قلم وکیل» روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه ۱۴۰۲ به همت روابط عمومی اسکودا در محل این اتحادیه برگزار می‌شود.

در این مراسم پنج اثر برگزیده این جشنواره معرفی و از صاحبان آثار با اهدای تندیس و لوح یادبود تقدیر به عمل خواهد آمد.

جشنواره «قلم وکیل» به همت روابط عمومی اسکودا از ابتدای سال ۱۴۰۲ در چارچوب گفتمان‌سازی در نهاد وکالت آغاز به کار کرده و اهداف مختلفی از جمله توسعه مشارکت وکلا در بسط نظری موضوعات صنفی و مسائل اجتماعی مرتبط با حوزه‌های حقوقی را دنبال می‌کند.

پیشتر فراخوان جشنواره «قلم وکیل» در ۱۸ موضوع منتشر و از وکلای دادگستری، کارآموزان وکالت و فارغ‌التحصیلان رشته حقوق دعوت به عمل آمد تا آثار و مقالات خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مقرر شده است در مراسم اختتامیه این جشنواره که روز ۲۰ دی ماه ۱۴۰۲ در محل اسکودا برگزار خواهد شد از پنج نفر از برگزیدگان تقدیر به عمل آید.


منبع: روابط عمومی اسکودا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا