اخبار کانون هاویژه

کانون وکلای فارس : به علت شرایط اقتصادی وکلا امکان تمدید پروانه وکالت تا آخر دی وجود دارد

وکلاپرس ـ هیأت مدیره کانون وکلای منطقه فارس در اطلاعیه ای از امکان تمدید پروانه وکالت تا آخر دی ماه خبر داد و اعلام کرد اعتبار پروانه وکالت اعضای این کانون تا زمان مذکور قابل افزایش است.

به گزارش وکلاپرس، روابط عمومی کانون وکلای فارس و کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه‌ای قابلیت افزایش اعتبار پروانه وکالت وکلای دادگستری عضو این کانون را به علت شرایط بد اقتصادی حاکم بر جامعه وکالت ممکن اعلام کرد.

بیشتر بخوانید: بیکاری مطلق ۱۸۰ وکیل از ۲۷۰ عضو کانون وکلای چهارمحال و بختیاری

در این اطلاعیه که به تازگی منتشر شده است، علت تصمیم اتخاذ شده «شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه وکالت و عدم توانایی برخی از همکاران در پرداخت هزینه های تمدید پروانه وکالت» ذکر شده است.

در اطلاعیه مذکور آمده است:

به اطلاع کلیه کارآموزان و وکلای محترم دادگستری می رساند با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه وکالت و عدم توانایی برخی از همکاران در پرداخت هزینه های تمدید پروانه وکالت با تصویب هیات مدیره مقرر گردید مشروط به پرداخت هزینه دادگستری امکان تمدید پروانه وکالت متقاضیان تا آخر دی ماه وجود داشته باشد.

در ادامه اطلاعیه کانون وکلای فارس آمده است:

مقتضی است پس از پرداخت هزینه دادگستری درخواست خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایید:

برای ورود به درگاه مربوطه بر روی ایـــــــــــنجـــــــــــــــــــــــا کلیک کنید.

لازم به ذکر است کانون وکلای منطقه فارس اولین کانونی است که چنین مقرره‌ای را به منظور تسهیل امور تمدید پروانه وکالت درخصوص وکلایی که شرایط اقتصادی آنها نامطلوب است، مصوب و اطلاع رسانی می‌کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا