اخبار قوه قضاییه

وکیل قلابی را شناسایی کنید

وکلاپرس- دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فردیس با انتشار تصاویر یک وکیل قلابی از مردم خواست وی را شناسایی کنند.

به گزارش وکلاپرس به نقل از میزان در روزهای گذشته گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت‌ فردی به نام ر . د در پوشش وکیل به دادگستری استان البرز اعلام شد.

براساس گزارش‌ها نامبرده خود را به دروغ وکیل دادگستری معرفی کرده و با وعده‌ی حل مشکلات حقوقی شهروندان با ادعای نفوذ گسترده در دادگستری استان، وجوه بسیاری را از شهروندان اخذ کرده است.

پس از انجام تحقیقات در شعبه دوم بازپرسی دادسرای شهرستان فردیس، برای روشن شدن ابعاد اقدامات مجرمانه متهم و کشف ادله‌ی کافی، دستور جلب متهم صادر شد که با همکاری عوامل حفاظت ‌‌اطلاعات دادگستری استان البرز متهم دستگیر شد.

فعالیت وکیل قلابی در دفتر یکی از موسسات حقوقی شهرستان فردیس

در پی دستگیری متهم و با کشف اسناد و اوراق متعدد مربوط به وی روشن شد که نامبرده مضاف بر استفاده از اسناد مجعول، در موارد متعددی خود را وکیل معرفی کرده و ‌‌از افراد زیادی پول اخذ کرده است.

متهم این پرونده، محل کار خود را در دفتر یکی از موسسات حقوقی شهرستان فردیس انتخاب کرده بود با حضور مکرر در دفاتر خدمات قضایی و معرفی خود به عنوان وکیل عملا توانسته بود افراد زیادی را فریب دهد.

در رابطه با این پرونده تعدادی از مالباختگان با حضور در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فردیس و شناسایی متهم اقدام به شکایت کرده اند.

بیشتر بخوانید:

با دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فردیس، تصویر متهم در رسانه‌ها منتشر می‌شود تا شکات بتوانند وی را شناسایی کنند.

شکات می‌توانند در صورت شناسایی متهمان، جهت طرح شکایت به شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فردیس مراجعه کنند.

منبع: میزان

یک دیدگاه

  1. به دو مورد از سه مورد شکایت ( مزاحمت از حق، ممانعت از حق و امحاء مرز سابق بین دو مزرعه) دادگاه بدوی کیفری دو که در یک شکوائیه ذکر شده بود دادگاه به دو مورد اولی قرار اناطه و در مورد سوم هیچ نظری نداده بود. به نفس صدور قرار اناطه صادره از دادگاه کیفری دو اعتراض و نسبت به امحاء مرز سابق بین دو مزرعه که رایی صادر نشده بود نیز اعتراض شد. عجیب آنکه دادگاه تجدیدنظر به جای رسیدگی به اعتراض خود مستقیما وارد ماهیت شده و رای داده است. حال برای اعمال ماده۴۷۷ ادک اعتراض شد ولی رئیس کل دادگستری استان آن را در کمال تعجب و تاسف نپذیرفت.
    این دادنامه ها در نزد بنده موجود است. از قضات محترم ، وکلای عزیز و عالم درخواست می گردد اگر راهی برای اینکه پرونده در نزد رئیس کل دادگستری سایر استان ها رسیدگی و اعمال ماده فوق الذکر را بررسی کنند، درخواست راهنمایی دارم.
    متشکرم
    javad_kh12@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا