اخبار کانون هاویژه

فراخوان کمیسیون هنر کانون وکلای قم برای ارسال خاطرات جذاب وکلا

وکلاپرس- کمیسیون هنر کانون وکلای دادگستری قم در نظر دارد نمایش صحنه‌ای با موضوع « وکیل و چالش های حرفه ای پیش رو » طراحی و اجرا کند.

به گزارش وکلاپرس به نقل از روابط عمومی کانون وکلای دادگستری قم، کمیسیون هنر این کانون در فراخوانی از وکلا دعوت به عمل آورده است تا خاطرات جذاب ‌و چالش برانگیز وکالتی خویش را به صورت مکتوب به دبیرخانه این کانون ارسال کنند.

طبق فراخوان منتشره، حداکثر زمان تهیه و تولید اثر نمایشی یکسال خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

در فراخوان کمیسیون هنر کانون وکلای دادگستری قم آمده است:

“فراخوان”

به اطلاع همکاران گرامی می رساند، پیرو مصوبه کمیسیون هنر و تایید هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان قم، قرار است یک نمایش صحنه ای حرفه ای در سطح استان و کشور با موضوع “وکیل و چالش های حرفه ای پیش رو” و با مضمون “ارسال خاطرات وکالتی با موضوع وکالت و چالش های حرفه ای و شخصی پیش رو” برگزار گردد.

لذا از تمامی وکلای محترم دادگستری تقاضا می گردد، حداکثر ظرف مدت یک ماه از تاریخ انتشار این فراخوان، خاطرات جذاب ‌و چالش برانگیز وکالتی خویش را به صورت مکتوب به دبیرخانه کانون وکلای دادگستری استان قم ارسال نمایند تا موضوعات جذاب، بکر، چالش برانگیز و کاربردی توسط کمیسیون هنر انتخاب و در نهایت اقدام به تهیه و تولید نمایش صحنه ای گردد.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه تمامی جشنواره های معتبر داخلی و استانی از جمله جشنواره تئاتر فجر در فصل های پاییز و زمستان برگزار خواهد شد و پیش تولید یک اثر نمایشی از زمان جمع آوری ایده مناسب تا نوشتن اثر دراماتیک و تهیه و تولید آن نیازمند بازه زمانی مناسب می باشد، حداکثر زمان تهیه و تولید اثر نمایشی یکسال خواهد بود.

کمیسیون هنر کانون وکلای دادگستری استان قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا