اخبار کانون هاویژه

دادستان کرمانشاه تدابیر اتخاذ شده برای تعقیب عاملان حمله به رییس کانون وکلا را تشریح کرد

فردا جلسه ای با حضور رییس کل دادگستری استان و فرمانده نیروی انتظامی در همین رابطه تشکیل خواهد شد

وکلاپرس- شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از صدور دستور رسیدگی فوری به حادثه سوءقصد به جان دکتر بهروز رستمی رییس کانون وکلای دادگستری کرمانشاه خبر داد.

به گزارش وکلاپرس به نقل از ایسنای کرمانشاه، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه شامگاه چهارشنبه برای رئیس کانون وکلا، اظهار کرد: پس از اطلاع از وقوع این حادثه بلافاصله با آقای بهروز رستمی -رییس کانون وکلای کرمانشاه- تماس گرفته و ضمن دلجویی از ایشان شرح ماوقع حادثه را جویا شدم.

وی افزود: طبق اظهارات رئیس کانون وکلای استان، شامگاه چهارشنبه در محله نوبهار کرمانشاه چند جوان از او تقاضا می کنند، تلفن همراه خود را در اختیارشان قرار دهد تا تماس تلفنی داشته باشند.

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: به محض این درخواست، آن چند جوان با ضربات مشت و لگد و سلاح سرد چاقو به او حمله می کنند.

کرمی افزود: مهاجمین سپس ضمن سرقت گوشی از محل متواری می شوند و آقای رستمی هم به بیمارستان منتقل شده که خوشبختانه در حال حاضر حالشان مساعد است.

دکتر بهروز رستمی رییس کانون وکلای دادگستری کرمانشاه
دکتر بهروز رستمی رییس کانون وکلای دادگستری کرمانشاه

دادستان کرمانشاه از تشکیل تیم ویژه برای شناسایی و دستگیری متهمین خبرداد و گفت: همچنین باتوجه به حساسیت موضوع فردا(شنبه) نشستی را با حضور رئیس کل دادگستری و فرماندهی نیروی انتظامی برگزار خواهیم کرد.

وی با تاکید بر برخورد شدید و قاطع با عاملین این حادثه، عنوان کرد: مخلین امنیت بدانند دستگاه قضایی استان با آنها برخورد عبرت آموز خواهد کرد و مجرمین خطرناک در چنگال قانون از هیچگونه ارفاقی برخوردار نخواهند شد.

یک دیدگاه

  1. وقتی نماینده مجلس، صدا و سیما ،دولت ،قوه قضاییه در مورد وکلا اینگونه اظهار نظر و سیانمایی میکنند باید انتظار اینگونه حرکات هم از جانب مردم داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا