گفت و گو

جزئیاتی از سوء قصد به جان یک وکیل دادگستری علی اصغر ناصری

گفت و گوی وکلاپرس با علی اصغر ناصری

وکلاپرس ـ وکیل علی اصغر ناصری از وکلای کانون وکلای مرکز در خودرو و در هنگام رانندگی مورد سوء قصد جانی توسط دو موتور سوار قرار گرفت.

چندی پیش خبری مبنی بر سوء قصد به یکی از وکلای دادگستری منتشر شد. علی اصغر ناصری، وکیل دادگستری، در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار وکلاپرس درخصوص جزئیات این حادثه که بر وی رفت گفت: آنچه اتفاق افتاد، سوء قصد جانی بود چرا که هیچ مالی از من برده نشد.

علی اصغر ناصری درباره جزییات حادثه گفت: حادثه این گونه بود که طی یک تصادف صوری، موتور به اتومبیل من نزدیک شد و من خودرو را متوقف کردم. یکی از موتورسواران به دیگری گفت که چاقو را در سینه من فرو ببرد. توانستم با دستم چاقو را بگیرد و خوشبختانه به شاهرگم نخورد.

سوء قصد جانی به یک وکیل دادگستری
سوء قصد جانی به یک وکیل دادگستری

یک لگد به صورت شخص حمله کننده زدم که سبب شد چاقو را به ماهیچه پای من بزند. درنهایت توانستم خود را به صندلی کنار منتقل کنم و چاقوی آخر به صندلی فرو رفت. خوشبختانه فرصت پیدا کردم و در ماشین را قفل کردم و گرنه زنده نمی ماندم.

 

وقتی مسیر شلوغ شد، با ورود و عبور چند خودرو، متواری شدند. دوربین نیز فیلم واقعه را ضبط کرده است.

این وکیل دادگستری در پاسخ به شناسایی مظنونین گفت: مظنونین مشخص شده اند و پرونده در مرحله تحقیقات است.

ناصری ضمن تشکر از وکلا و کانون دادگستری مرکز اظهار کرد: خوشبختانه کانون وکلای دادگستری مرکز با من همکاری کرد . از تلاش هایی که توسط آقایان دکتر امینی، دکتر حبیبی، محمد شیوایی، دکتر زاهدپاشا و دکتر کوشا صورت گرفته است، سپاسگذارم.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا