اخبار

اتهام ترویج فساد و فحشا برای تتلو در دادسرای امنیت

وکلاپرس _ تتلو که چندی پیش در اختیار ماموران امنیتی ایران قرار گرفت و به بازداشتگاه منتقل شد، در حال حاضر پرونده وی با اتهام ترویج فساد و فحشا در دادسرای امنیت در حال رسیدگی است.

به گزارش وکلاپرس به نقل از همشهری آنلاین، پرونده امیرحسین مقصودلو معروف به (تتلو) که بیش از دو هفته از انتقال او به ایران می گذرد، در دادسرای امنیت و عمومی تهران در حال رسیدگی است.

تتلو سال‌ها بود که در ترکیه اقامت داشت و در سال هایی که آنجا بود، جنجال‌های زیادی به پا کرد. او پس از دستگیری از سوی پلیس ترکیه صبح چهارشنبه ۱۵ آذرماه از طریق مرز بازرگان در اختیار ماموران امنیتی ایران قرار گرفت و به بازداشتگاه منتقل شد.

بیشتر بخوانید:

استرداد امیرحسین مقصودلو به ایران، گمانه‌زنی‌های متعددی را به همراه داشت؛ از طرح احتمال اعدام او به اتهاماتی چون «افساد فی الارض» تا شایعاتی مبنی بر این که بدهی‌های سنگینش در ترکیه، ناتوانی در پرداخت آن‌ها و پرونده‌های متعدد قضایی باعث شده تا خودِ وی زمینه‌های بازگشت به ایران را فراهم کند.

پرونده تتلو با اتهام ترویج فساد و فحشا در دادسرای امنیت در حال رسیدگی است

در حالی که تتلو همچنان در بازداشتگاه به سر می‌برد، پرونده او با اتهام گسترش و ترویج فساد و فحشا در دادسرای امنیت در حال رسیدگی است. این در حالی است که هنوز شاکیان خصوصی برای طرح شکایت‌شان به دادسرا مراجعه نکرده‌اند؛ چرا که بسیاری از آنها در خارج از کشور به سر می‌برند.

خانواده ۲ دختر ایرانی که خودکشی کرده اند از شاکیان تتلو هستند

شنیده‌ها حکایت از این دارد که دو نفر از شاکیان تتلو خانواده ۲ دختر ایرانی هستند که در ترکیه با تشویق و ترغیب تتلو اقدام به خودکشی کرده اند اما متهم این اتهام یعنی ترغیب دختران برای خودکشی را نپذیرفته و گفته آنها پس از مصرف مواد تصمیم گرفتند به زندگیشان پایان بدهند.

بیشتر بخوانید:

تحقیقات در این پرونده جنجالی و رسیدگی به اتهامات این خواننده پرحاشیه ادامه دارد و اگر تتلو با اتهام افساد فی‌الارض روبه‌رو شود، پرونده‌اش به دادگاه انقلاب فرستاده خواهد شد و در غیر اینصورت دادگاه کیفری صلاحیت رسیدگی و صدور حکم در این پرونده را خواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا