اخبار کانون هاویژه

گمانه‌زنی ها درباره عضویت و ریاست وکیل علیرضا شمشیری بر کمیسیون کارآموزی کانون وکلای مرکز

وکلاپرس- بر اساس اخبار منتشره با درخواست عضویت وکیل علیرضا شمشیری در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای مرکز، احتمال ریاست وی بر این کمیسیون می رود.

به گزارش وکلاپرس، در جلسه امروز هیأت مدیره کانون وکلای مرکز قرار است اعضای کمیسیون کارآموزی مشخص و انتخاب شوند.

بر اساس برخی اخبار واصله دکتر علیرضا شمشیری ( فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق و رئیس فعلی دانشکده حقوق دانشگاه آزاد – واحد تهران مرکز) از گزینه های مطرح برای عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای مرکز است.

بیشتر بخوانید:

پس از انتشار خبر احتمال عضویت شمشمیری در کمیسیون کارآموزی که واکنش هایی را به همراه داشته است، وکلای کانون مرکز در پرسش هایی از هیات مدیره این کانون شفافیت در مورد سابقه صنفی وی، نحوه درخواست عضویتش در کمیسیون و فشارهای وارده برای حضور او در کمیسیون کارآموزی و همچنین علت رد صلاحیت اساتیدی که پس از حضور او در منصب مدیریت دانشکده حقوق تعلیق یا اخراج گردیدند، خواستار شدند.

شایان ذکر است در سال ۹۹ در حکمی وکیل علیرضا شمشیری به جای دکتر جلیل مالکی به‌عنوان سرپرست دانشکده حقوق واحد تهران مرکزی منصوب شد که پس از آن تعدادی از اساتید حقوق دانشگاه آزاد کنار گذاشته شدند.

دکتر عیسی امینی رئیس اسبق کانون وکلای دادگستری مرکز نیز که به تازگی از تعلیقش در دانشگاه آزاد خبر داده بود در اینستاگرامش به این خبر واکنش نشان داد و نوشت

هیات مدیره کانون وکلای مرکز قصد دارد فرد صاحب منصب دانشگاهی و دولتی را که در اخراج دو رئیس و بازنشستگی اجباری پیش از موعد رئیس دیگر کانون وکلا، بازنشستگی و بازخرید عده زیادی از اساتید شریف و دلسوز دانشگاه آزاد و برکناری ها دخالت داشته و در تدوین پیش نویس آیین نامه وکالت اسسفند ۹۸ موثر بوده و مسائل دیگر به عنوان عضو کمیسیون کارآموزی انتخاب نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا