اخبار کانون هاویژه

گزارش‌هایی از بازگشت سه عضو معلق هیأت‌مدیره کانون وکلای مرکز به جمع مدیران این نهاد

وکلاپرس– حسب گزارشات واصله بر اساس دادنامه جدیدی که از سوی دادگاه عالی انتظامی قضات پیرامون اعضای معلق هیات مدیره کانون وکلای مرکز صادر شده است، سه عضو تعلیق شده مجددا به ترکیب هیات مدیره این کانون بازگشته‌اند.

به گزارش وکلاپرس، در شهریور ماه سال گذشته شعبه اول دادگاه انتظامی قضات  در  دادنامه شماره ۴۱۱ الی ۴۲۹، عضویت ۵ نفر از منتخبین اعضای هیات مدیره دوره سی و دوم را به تعلیق درآورد. بر این اساس به موجب این رأی ۵ نفر از اعضای علی البدل به لیست اصلی هیات مدیره وارد شدند.

تذکر: خبرنگار وکلاپرس در حال برقراری ارتباط با مدیران کانون وکلای مرکز برای اطمینان از صحت اخبار ذکر شده است.

بیشتر بخوانید:

نتیجه دادنامه شهریور ۱۴۰۱ دادگاه عالی انتظامی قضات

بر اساس دادنامه سال گذشته آقایان التفات سنائی، سهیل طاهری، سید کاظم حسینی، محمد تقی غفاری فردویی و منصور پورنوری که از منتخبین  انتخابات هیات مدیره سی و دوم کانون وکلای دادگستری مرکز بودند، از این ترکیب حذف شده و فرشاد فارسانی، فرشید فرحناکیان و حسن صفادوست، اکبر سرداری زاده و خانم ریحانه بهنامی به اعضای اصلی وارد شدند.

همچنین سید علیرضا حسینی، علیرضا کریمی لاریمی و مهران عبدی نیز به جمع اعضای علی البدل این دوره وارد شدند.

تغییرات جدید بر اساس دادنامه جدید

بنا بر خبری که در کانال تاریخ کانون وکلا منتشر و سپس حذف شد، سه نفر از پنج عضو منتخب هیأت مدیره کانون وکلای مرکز که بر اساس دادنامه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ دادگاه عالی انتظامی قضات از حضور در جمع مدیران این نهاد محروم شده بودند، عضویت ایشان در هیأت مدیره از حالت تعلیق خارج شده است.

بر این اساس، وکیل التفات سنائی، سهیل طاهری و محمد تقی غفاری فردویی که در انتخابات سی و دوم کانون مرکز به عنوان نفرات پنجم تا هفتم انتخاب شده بودند، مجددا به جمع مدیران این نهاد بازگشته‌اند.

در صورت صحت این خبر، وکیل فرشاد فرسانی، وکیل فرشید فرحناکیان (دبیر هیأت مدیره) و وکیل حسن صفادوست (رئیس سابق کانون مرکز) از لیست اعضای اصلی هیأت مدیره خارج می‌شوند و مجددا به جمع اعضای علی البدل وارد خواهند شد.

از سوی دیگر، با تغییرات صورت گرفته ۳ تن از اعضای علی البدل فعلی به نام‌های وکیل علیرضا کریمی لاریمی، وکیل مهران عبدی و وکیل عارف عبداللهی از جمع اعضای علی البدل خارج خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا