اخبار کانون هاویژه

کمک بیش از ۱۳ میلیارد ریالی کانون های وکلای دادگستری برای جبران خسارات زلزله خوی

وکلاپرس- رئیس کانون وکلای آذربایجان غربی از کمک بیش از ۱۳ میلیارد ریالی کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور برای جبران خسارات زلزله خوی خبر داد.

به گزارش وکلاپرس محمد صابونچی ذوالفقاری رئیس کانون وکلای آذربایجان غربی در نامه ای به رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) ضمن قدردانی از وکلا اعلام کرد: نهاد وکالت مبلغی بالغ بر سیزده میلیارد و پانصد میلیون ریال را به کمک به زلزله زدگان خوی اختصاص داده اند.

بیشتر بخوانید:

متن نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران

با سلام و تحیت و احترام

انسانیت و آئین مهرورزی زبان مشترک ابناء بشر در طول تاریخ بوده است مردم ایران زمین، از خراسان بزرگ گرفته تا خوزستان قهرمان، از کناره های زیبای خزر تا کرانه های خلیج همیشه فارس، از بلوچستان غبور تا آذربایجان سرافراز، از زاگرس نشینان دلیر تا کویرنشینان نجیب ، بارها و بارها ثابت کرده ایم که این سرزمین مهد عشق محبت و نوع دوستی است و این بار متاسفانه قهر طبیعت دامان آذربایجان و شهر زیبای خوی را گرفت و کانون های وکلای دادگستری ایران، صندوق حمایت وکلای دادگستری، تشکلها، انجمن ها و نهادهای مرتبط حقوقی در گامی بزرگ و در راستای عینیت بخشی به شعار امسال نهاد وکالت «وکیل، مردم، مسئولیت اجتماعی» سیل کمکهای نوع دوستانه خود را پیرو فراخوان اعلامی به این کانون واصل نمودند.

با افتخار عرض می کنم که نهاد وکالت بدون ریالی اتکا به منابع عمومی و دولتی مبلغی بالغ بر سیزده میلیارد و پانصد میلیون ریال را به این مهم اختصاص داد که در نوع خود بی نظیر بوده است.

ضمن تبریک سالروز استقلال کانونهای وکلای دادگستری و روز وکیل مدافع، از محبت و اعتماد تک تک بزرگواران به این برادر کوچک خود و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی مردم شریف شهرستان خوی صمیمانه قدردانم و آرزوی سعادت بهروزی سرافرازی برای آن بزرگوارا و همکاران عزیز مدیران نهاد وکالت و وکلای محترم دادگستری را دارم.

محمد صابونچی ذوالفقاری

رئیس کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان غربی

بازرس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا