اخبار

پاسخ تند مدیرعامل خبرگزاری میزان به دستیار حقوقی رئیس جمهور درباره کوروش کمپانی

 وکلاپرس- مدیرعامل خبرگزاری میزان در حساب توئیترش به ادعای دستیار حقوقی رئیس جمهور درباره کوروش کمپانی پاسخ داد.

به گزارش وکلاپرس، در روزهای گذشته (۲۸ بهمن ۱۴۰۲) سکینه سادات پاد دستیار حقوقی رئیس جمهور در حساب توئیترش مدعی شده بود که نامه ای به معاونت اجتماعی وپیشگیری ازوقوع جرم قوه قضاییه نسبت به عملکرد کوروش کمپانی ارسال کرده است.

مهدی کشت دار مدیرعامل خبرگزاری میزان نیز با بازنشر پست دستیار حقوقی رئیس جمهور عنوان کرد: وقتی هشدار دادید که متهم ۴ ماه پیش از هشدار شما کشور را ترک کرده بود.

مدیر عامل خبرگزاری میزان در انتقاد از سکینه سادات پاد عنوان داشته است که: معاونت پیشگیری وظیفه سیاستگذاری و برنامه ریزی برای کنترل آسیب‌ها را دارد و مرجع رسیدگی به شکایات نیست.

مشروح این پست ها در ادامه آمده است

سکینه سادات پاد دستیار حقوقی رئیس جمهور در حساب توئیترش مدعی شد:

۱۶دی در نامه ای به معاونت اجتماعی وپیشگیری ازوقوع جرم قوه قضاییه نسبت به عملکرد #کوروش_کمپانی ویکی دیگر از توزیع کنندگان گوشی هشدار داده و با ادله اعلام کردم درروند فعالیت آنها شبهه کلاهبرداری وجود دارد لذا برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم لازم است پس از بررسی، برخورد قانونی صورت گیرد.

بیشتر بخوانید:

مدیرعامل خبرگزاری میزان در پاسخ به اظهارات دستیار حقوقی رئیس جمهور درباره کوروش کمپانی در حساب توئیترش نوشت:

خانم سکینه سادات پاد‌ قبل از اظهار نظر رسانه‌ای بهتر بود کمی‌ تحقیق می‌کردید. انرژی گذاشتید و مصاحبه کردید که بنده به قوه قضاییه هشدار دادم اما نمی‌گویید وقتی هشدار دادید که متهم ۴ ماه پیش از هشدار شما کشور را ترک کرده بود. هنر این بود قبل از فرار هشدار می‌دادید.

خانم پاد قبل از هشدار شما برای متهم پرونده قضایی تشکیل شده بود و کاش اندکی به نقش و‌ مسئولیت مهم دستگاه‌های ناظر اجرایی در جلوگیری از تخلف و نظارت بر مجوزها و عملکردها اشاره می‌کردید.

گفتید نامه زدم توجه نشد؛ اما نمی‌گویید مقام قضایی پیش از هشدار شما از دستگاه‌های مسئول و ضابط خواسته است در مورد عملکرد متهم‌ تحقیق و پرونده تشکیل شود. چرا به جای کمک به بستن بسترهای فساد از یک مساله مردم و پرونده ذهنی ملت دنبال ایجاد اختلاف بین قوا هستید.

چرا در مورد نقش و‌ مسئولیت معاونت پیشگیری قوه قضاییه درست تحقیق نمی‌کنید که حرف بی‌اعتبار نزنید؟ معاونت پیشگیری وظیفه سیاستگذاری و برنامه ریزی برای کنترل آسیب‌ها را دارد و مرجع رسیدگی به شکایات نیست، اصلا آگاه به وظایف آن هستید؟

پاسخ تند مدیرعامل خبرگزاری میزان به دستیار حقوقی رئیس جمهور درباره کوروش کمپانی
پاسخ تند مدیرعامل خبرگزاری میزان به دستیار حقوقی رئیس جمهور درباره کوروش کمپانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا