اخبار

همکاری ۱۵۲۶ وکیل در ارائه خدمات حقوقی به مددجویان کمیته امداد

وکلاپرس- معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد از رسیدگی به ۶۲۱۵ پرونده حقوقی مددجویان و همکاری ۱۵۲۶ وکیل  در این خصوص در سال گذشته خبر داد.

به گزارش وکلاپرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد حسین فتاحی با اعلام این خبر افزود: سال گذشته ۶۹۶ میز خدمت حقوقی در ادارات مختلف کمیته امداد در سراسر کشور برپا شد.

همکاری ۱۵۲۶ وکیل در ارائه خدمات حقوقی

وی ادامه داد: در این مدت بیش از ۲۹ هزار خدمت از طریق میز خدمات حقوقی و مشاوره به مددجویان ارائه شد.

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد با تقدیر از همراهی وکلای نیکوکار در ارائه خدمت به مددجویان، خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۱ تعداد ۱۵۲۶ وکیل پرونده در ارائه خدمات به مددجویان همکاری داشتند و همچنین ۲۵۰۰ پرونده حقوقی مددجویان به کانون وکلا و مرکز وکلای قوه قضاییه ارجاع شد.

بیشتر بخوانید:

۳۵ هزار مورد آموزش مسائل حقوقی

فتاحی با اشاره به ضرورت ارتقاء آگاهی‌های حقوقی مددجویان اظهار کرد: در سال گذشته ۳۵ هزار مورد آموزش مسائل حقوقی به جامعه هدف از جمله بانوان سرپرست خانوار، زوج‌های جوان و دیگر اقشار نیازمند ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، وی با بیان اینکه مسائل خانوادگی بیشترین موضوع پرونده‌های حقوقی مددجویان را در بر می‌گیرد، اضافه کرد: در سال ۱۴۰۱ تعداد ۶۲۱۵ مورد پرونده حقوقی مددجویان با همکاری وکلای نیکوکار در مراجع قضایی مورد رسیدگی قرار گرفت.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا