گفت و گو

نماینده مجلس: خدمات وکلا گره‌گشای مشکلات مردم و کمک به دستگاه قضایی بوده و قابل تقدیر است

وکلاپرس- دکتر زهره الهیان نماینده مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده از ظرفیت تخصصی وکلا و حقوقدانان در مسیر خدمت رسانی به مردم تاکید کرد.

دکتر الهیان در گفت و گو با وکلاپرس، از همکاری با کانون های وکلا و اصلاح مقررات مربوط به حوزه وکالت در مجلس از جمله مواد قانون برنامه هفتم پیشرفت خبر داد و بر اهمیت حرفه وکالت در دستگاه قضایی تاکید کرد.

بیشتر بخوانید:

لزوم توجه نمایندگان مجلس به ظرفیت های تخصصی وکلا و حقوقدان ها

دکتر زهره الهیان نماینده تهران در مجلس با اشاره به نشست‌های متعدد با هیات مدیره و اعضای کانون‌های وکلا کشور اظهار داشت: با دریافت نظرات آنها و همچنین شناسایی آسیبها، در نهایت با همکاری و هم اندیشی سایر نمایندگان محترم، در خصوص بند الف ماده ۴ قانون برنامه هفتم توسعه کشور که مورد دغدغه کانون های وکلا بود، توانستیم ماده مورد مناقشه را حذف و متعاقبا در همین راستا نیز در خصوص بند ت ماده ۱۱۳ تغییرات اساسی صورت دهیم.

وی اظهار امیدواری کرد: انشالله ظرفیت های تخصصی وکلا و حقوقدان ها مورد توجه جامعه و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:

خدمات وکلا به مردم و همکاری با دستگاه قضا قابل تقدیر است

الهیان تاکید کرد: بدون شک خدمات وکلا به مردم و همکاری با دستگاه قضا بواسطه پرونده های معاضدتی و مشاوره های رایگان و مستمر، گره گشای مشکلات مردم و کمک به دستگاه قضایی بوده که قابل تقدیر است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل اهمیت موضوعات مورد پیگیری از نظرات مشاوران حقوقی همواره بهره میگیرم و در جلسات و هم اندیشی های وکلا و حقوقدان‌ها در مسیر خدمت به مردم شرکت داشته ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا