اخبار کانون هاویژه

نتایج انتخابات اولین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری هرمزگان اعلام شد

وکلاپرس- نتایج انتخابات اولین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری هرمزگان که پنجشنبه هفته گذشته برگزار شده بود، توسط  کانون وکلای مرکز اعلام شد.

به گزارش وکلاپرس، روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز در اطلاعیه ای اسامی منتخبین انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان را به ترتیب آرا اعلام کرد.

با وجود اینکه دادگاه عالی انتظامی قضات، ۲۳ نفر از کاندیدا ها را تایید صلاحیت کرده بود، اما به گفته کانون مرکز رقابت بین ۱۸ نفر از اعضا بوده است و مشخص است پنج تن از نامزدها پیش از برگزاری انتخابات انصراف داده اند.

این انتخابات در ۲۳ دی ماه ۱۴۰۰ در هتل همای بندرعباس برگزار شد و هیچ تصویری از روند برگزاری آن و حضور دکتر جلیل مالکی در پای صندوق توسط کانون مرکز منتشر نشده است.

اگرچه بر اساس قانون نتایج انتخابات کانون های وکلای دادگستری باید توسط هیأت نظارت بر انتخابات تأیید و اعلام شود، لیکن روابط عمومی کانون وکلای مرکز در اطلاعیه‌ای اسامی منتخبین انتخابات اولین دوره هیأت عمومی کانون وکلای تازه تأسیس هرمزگان را اعلام کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

برگزاری و اعلام نتایج انتخابات اولین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری هرمزگان

 به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز روز پنج شنبه مورخ ١۴٠٠/١٠٢٣ اولین دوره انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان باحضور پر شور وکلای استان هرمزگان برگزار گردید. در این انتخابات نهایتا تعداد ١٨ نفر از وکلای دادگستری کاندیدای عضویت در هیات مدیره بودند که در پایان رای گیری و شمارش ارا به ترتیب افراد ذیل به هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان راه پیدا کردند:

اسامی منتخبین به ترتیب آرای ماخوذه:

اعضای اصلی

آقایان

  • ١- علی قاسمی  با ٢۴۵ رای
  • ٢- یاسین میرزایی کلهر با ٢٢٨ رای
  • ٣- مهدی هاشمی با ٢٠٣ رای
  • ۴- محسن مرشدی نودژ با ١۴٨ رای
  • ۵- اسمعیل غنی پور با ١۴٢ رای

 اعضای علی البدل

  • ۶- ایوب زینلی با ١٠۶ رای
  • ٧-محمود رضا حیدری پوری با ١٠٣ رای
  • ٨- سیروس حیدری با ٩٩ رای

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز

با این حال برخی از وکلای مستقر در بندر عباس از بروز برخی نارضایتی‌ها در روند انتخابات گزارش می‌دهند؛ تا جایی که برخی مدعی شده‌اند قرار است تعداد معتنابهی از منتخبین از عضویت در هیأت مدیره استعفا دهند و در اولین دوره مدیریتی کانون وکلای هرمزگان شرکت نکنند.

گفتنی است با تشکیل کانون وکلای هرمزگان و برگزاری انتخابات این کانون، تشکیل کانون وکلای دادگستری سیستان و بلوچستان در دستور کار بعدی کانون وکلای مرکز قرار دارد.

همچنین قبل از تشکیل کانون وکلای هرمزگان، کانون وکلای خراسان شمالی نیز به تازگی آغاز به کار کرده است.

بیشتر بخوانید:

منبع: روابط عمومی کانون وکلای مرکز

یک دیدگاه

  1. ببینم یعنی منتخبین هم. از انتخابات ناراضی هستند و خیال دارند استعفا دهند؟. در متن خبر اینطور بیان شده… . جل الخالق.. چه وکلای … هستند اینها دیگه.. خخخخخح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا