اخبار قوه قضاییهاخبار مجلس شورای اسلامی

نامه رئیس قوه قضائیه به مناسبت اختتامیه مجلس یازدهم

وکلاپرس- حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به مناسبت اختتامیه مجلس یازدهم نامه ای به نمایندگان یازدهم و دوازدهم مجلس شورای اسلامی نوشت.

به گزارش وکلاپرس، محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه با ارسال نامه‌ای در آیین اختتامیه دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از اقدامات و فعالیت‌های نمایندگان مجلس، قدردانی کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس، نامه رئیس قوه قضاییه به مناسبت اختتامیه مجلس یازدهم شورای اسلامی را قرائت کرد.

متن نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رئیس، هیئت رئیسه و نمایندگان محترم شریف ایران در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

با سلام و تهیت

دیده بیدار و امیدوار مردم اسلامی به شما نمایندگان متعهدی دوخته شده که با وضع قوانین جدید و اصلاح قوانین موجود در ریل‌گذاری و پیشرفت و ارتقای اهداف والای نظام اسلامی مجدانه تلاش و کوشش می‌ورزید.

این‌جانب از خدمات ارزشمند و مجاهدات خالصانه و خستگی‌ناپذیر شما نمایندگان محترم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم و توفیقات روزافزون شما و نمایندگان منتخب مجلس دوازدهم را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

در اجرای منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ایجاد تعامل سازنده میان قوا در جهت رفع مشکلات مردم، بحمدالله در این دوره تعامل بی‌سابقه‌ای میان نمایندگان مردم شریف ایران اسلامی با مسئولان دستگاه قضایی به وجود آمد که به توفیقات مهم و اثربخشی در خدمت به مردم عزیزمان و ادراک مشترک در برخی از امور کشور نائل آمدیم.

امید است در دوره جدید مجلس شورای اسلامی نیز این همکاری و همدلی تداوم یافته و بیش از پیش شاهد گره‌گشایی از مشکلات کشور عزیزمان باشیم.

اختتامیه مجلس دوازدهم
اختتامیه مجلس دوازدهم

منبع: مرکز رسانه قوه قضاییه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا