گفت و گو

حسینی‌پویا: نامه پذیرش اصلاحات آیین‌نامه لایحه استقلال توسط معاونت حقوقی قوه قضائیه به حوزه ریاست محسنی‌اژه‌ای ارسال شده است

وکلاپرس- نماینده کانون وکلای خراسان در شورای اجرایی اسکودا گفت: توافق نهایی برای پذیرش پیشنهادات اصلاحی کانون ها اتجام و نامه آن نیز توسط معاونت حقوقی قوه قضاییه به حوزه ریاست قوه قضائیه صادر شده است.

به گزارش وکلاپرس، نشست شورای اجرایی اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران روز پنجشنبه ۲۶ آبان ماه امسال با حضور اعضای هیأت رئیسه اسکودا و نمایندگان کانون های وکلای دادگستری در شورای اجرایی در محل اتحادیه برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

ارسال نامه اصلاحات کانون وکلا برای آیین نامه لایحه استقلال به رییس قوه قضاییه

دکتر سیدمحسن حسینی پویا، نماینده کانون وکلای خراسان در شورای اجرایی اسکودا، در گفتگو با خبرنگار وکلاپرس درخصوص آخرین اقدامات صورت گرفته پیرامون آیین نامه لایحه استقلال گفت: ظاهرا توافق نهایی برای پذیرش پیشنهادهای کانون‌های وکلای دادگستری انجام و نامه آن نیز توسط معاونت حقوقی قوه قضاییه به حوزه ریاست دستگاه قضا صادر شده است.

وی افزود: پیش بینی می شود متن مذکور تا زمان برگزاری نشست اسکودا در مازندران، به تصویب رییس قوه برسد. البته اگر تا آن زمان به تصویب نرسد نیز مشکلی نیست و مهم این است که وصول آیین نامه توسط معاونت حقوقی قوه قضاییه اعلام شده است.

نماینده کانون وکلای خراسان در شورای اجرایی اسکودا همچنین گفت: باتوجه به اینکه خواسته کانون ها، اصلاح آیین نامه و بازگشت آن به حالت مورد نظر کانون ها بود و این مهم مورد پذیرش قرار گرفته است، باید منتظر اعلام تصویب آن از سوی قوه باشیم.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا