اخبار کانون هاویژه

قاتل وکیل نیشابوری پس از شناسایی خودزنی کرد و به بیمارستان منتقل شد

قاتل وکیل مهدی عمارلوئی در گلبهار شناسایی و پس از مقاومت در برابر ماموران اقدام به خودزنی کرد

وکلاپرس- قاتل وکیل نیشابوری پس از شناسایی و محاصره توسط ماموران انتظامی اقدام به خودزنی کرد و به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش وکلاپرس، مهدی عمارلوئی ۴۳ ساله که از وکلای مرکز وکلای قوه قضائیه استان خراسان رضوی بود، عصر دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ در دفترش به ضرب گلوله به شدت مجروح و پس از انتقال به مرکز درمانی فوت کرد.

بیشتر بخوانید:

تصاویر دوربین های موجود در محل جنایت، خروج یک مرد با پیراهن آبی را نشان داده بود که به عنوان یکی از موکلان مقتول مظنون به ارتکاب جنایت بود.

سرهنگ علیرضا حسینعلی‌زاده فرمانده انتظامی نیشابور اعلام کرد: در پی گزارش قتل وکیل ۴۳ ساله با اسلحه گرم در دفتر کارش، کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی نیشابور با دستورات تخصصی بازپرس ویژه قتل تحقیقات خود را آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس فرمانده انتظامی نیشابور افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد متهم ۳۹ ساله پس از ارتکاب قتل از نیشابور متواری و در اطراف شهرستان گلبهار مخفی شده است.

وی اضافه کرد: با شناسایی مخفیگاه متهم و پس از هماهنگی‌های قضایی، ۲ تیم از کارآگاهان پلیس آگاهی نیشابور و همکاری پلیس آگاهی شهرستان گلبهار به محل اعزام خواستار تسلیم او شدند.

حسینعلی‌زاده با بیان اینکه متهم در برابر ماموران قانون مقاومت می کرد که پلیس اقدام به شلیک تیر هوایی کرد، ادامه داد: سرانجام‌ متهم که عرصه را بر خود تنگ می‌دید با شلیک به سمت خود، خودزنی کرده و مجروح شد.

فرمانده انتظامی نیشابور اظهار کرد: متهم توسط ماموران به بیمارستان منتقل و در بازرسی از او یک قبضه اسلحه کلت جنگی به همراه ۲ عدد خشاب کشف و ضبط شد. تحقیقات در خصوص علت و انگیزه قتل همچنان ادامه دارد.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا