اخبار کانون هاویژه

رئیس کانون وکلای گلستان تغییر کرد؛ حمیدرضا مؤمن جایگزین غلامرضا اتحادیه شد

وکلاپرس- با استعفای وکیل غلامرضا اتحادیه از سمت ریاست کانون وکلای گلستان، وکیل حمیدرضا مؤمن به اتفاق آرا از سوی اعضای هیأت مدیره به عنوان رئیس جدید این کانون انتخاب شد.

به گزارش وکلاپرس، هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان در جلسه امروز (۲ بهمن ۱۴۰۱) خود با پذیرش استعفای وکیل غلامرضا اتحادیه از سمت ریاست، رئیس جدید برای این نهاد انتخاب کرد.

بیشتر بخوانید:

ودر همین راستا با رای گیری مجدد وکیل حمیدرضا مؤمن به عنوان رئیس جدید این کانون انتخاب شد. پیشتر وکیل حمیدرضا مؤمن سمت نائب رئیسی هیأت مدیره هشتم را بر عهده داشت.

روابط عمومی کانون وکلای گلستان با انتشار این خبر اعلام کرد: «نظر به استعفای آقای غلامرضا اتحادیه از ریاست کانون وکلای گلستان، آقای حمیدرضا مؤمن به اتفاق آرا از سوی اعضای هیأت مدیره به عنوان رئیس جدید این کانون انتخاب و معرفی شدند.»

هرچند علت استعفای رئیس سابق کانون وکلای گلستان اعلام نشده است، اما با توجه به باقی ماندن کمتر از هفت ماه از اتمام زمان مدیریت هیأت مدیره دوره هشتم کانون مذکور، به نظر می‌رسد آماده شدن برای شرکت در دور جدید انتخابات و عدم امکان نامزدی و ریاست همزمان بر هیأت نظارت بر انتخابات، علت احتمالی استعفا بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا