دیدگاه

رئیس کانون وکلای هرمزگان: صبر پیشه نکنید، همانگونه که کوروش نجاتتان داد، فرزندانش نابودتان خواهند کرد

وکلاپرس _ رئیس کانون وکلای دادگستری هرمزگان در یادداشتی که امروز ۲۸ فروردین ماه در حساب رسمی کانون منتشر کرده، نوشته اگر رژیم صهیونیستی صبر پیشه نکند فرزندان کوروش نابودشان خواهند کرد.

به گزارش وکلاپرس، علی قاسمی (رئیس کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان) در یادداشت منتشره خطاب به رژیم اسرائیل، نوشت: بهتر است به گفته ی خویش بر صبر راهبردی تکیه کرده، سر در جیب مفارقت فرو برده، زانوی غم در آغوش کشید تا بسا عقلانیت بر شما چیره شود و چه بسا وجدانتان بیدار و دست از آدم کشی، جنایت، تجاوز و جنگ افروزی در جهان برکشید وگرنه همان گونه که کوروش بزرگ شما را نجات داد، فرزندانش پس از ۲۵۰۰ سال نابودی تان را رقم خواهند زد.

بیشتر بخوانید:

یادداشتی که علی قاسمی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، به شرح زیر است:

صبر راهبردی پیشه کنید وگرنه همان گونه که کوروش بزرگ شما را نجات داد، فرزندانش پس از ۲۵۰۰ سال نابودی تان را رقم خواهند زد

در شرایطی که نظام سلطه جهانی و در راس آن رژیم کودک کش صهیونیستی گوش دنیا را از کارآمدی و نابودگری سیستم های تهاجمی و دفاعی خود کر کرده‌اند، همگی آن ها (ناتو) در کنار هم توان جلوگیری از فرود پرتابه های کمانداران پارتیزانی فرزندان ایران زمین به قلب دشمن را نداشتند و این نشان از قدرت و اراده ایرانیان در تنبیه و شکست دشمنان متجاوز دارد.

خوب است در این مورد شما تاریخ این مرز و بوم را بهتر از ایرانیان می شناسید و آگاهید هرگاه هویت ایرانی سر از خاک بردارد، بسان کوروش و داریوش بزرگ می تواند تا قلب اروپا پیش رود.

هرگاه شاپورهایش شمشیر از نیام برکشند، والرین ها به اجبار سجده در خاک می‌نهند.

هرگاه سردارانش چون سورنا، شهربراز، حسن صباح، صلاح الدین ایوبی و…پای در رکاب اسپ درکشند هر متجاوزی را در خون خود می غلتانند.

شما اگرچه توانستید با ایجاد آشوب در فارس از سقوط عثمانی و اروپا بدست نادر بگریزید و در مجلس خود حکم کنید که زین پس از شرق نباید شمشیر زنی به پا خیزد و القای آخرین شمشیر زن شرق را به زعم خود پیاده کردید، ولی اینجایش را کور کورانه خوانده بودید و ندانستید که پر سیاوشان خون سیاوش را در رگ تک تک ایرانیان جاری ساخته و قاسم ها چون خاری در چشمانتان در برابر تجاوزات و نسل کشی های شما خواهند ایستاد.

 

هرچه می خواهید با پروپاگاندای رسانه ای خود نمایش داده، بزرگنمایی کرده و گوش فلک را کر کنید….. که طوری نشده است…. لکن هم ما می‌دانیم چه بر روزگارتان آمد و هم خود بهتر از ما میدانید…

بهتر است به گفته ی خویش بر صبر راهبردی تکیه کرده، سر در جیب مفارقت فرو برده، زانوی غم در آغوش کشید تا بسا عقلانیت بر شما چیره شود و چه بسا وجدانتان بیدار و دست از آدم کشی، جنایت، تجاوز و جنگ افروزی در جهان برکشید وگرنه همان گونه که کوروش بزرگ بنام انسانیت و دفاع از وجدان و شرافت شما را از اسارت و نسل کشی وارهانید، پس از ۲۵۰۰ سال فرزندان وی بر سبیل پدر و در راستای پاسداشت همان اهداف انسان‌دوستانه و منش نیک شما را به ورطه نابودی خواهند کشانید.

علی قاسمی

رئیس کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا