اخبار کانون هاویژه

دکتر یزدالله طاهری نسب مجدداً رییس کانون وکلای خوزستان شد

وکلاپرس ـ دکتر یزدالله طاهری نسب توانست با جلب آرای اعضای هیأت مدیره دهم کانون وکلای خوزستان به عنوان رییس این نهاد انتخاب شود. ریاستی که برای بار دوم و به صورت پیاپی برای وی رقم می‌خورد.

به گزارش وکلاپرس به نقل از روابط عمومی کانون وکلای خوزستان، در جلسه اول دهمین هیأت مدیره کانون وکلای مذکور سمت اعضای هیأت رییسه این نهاد مشخص شد.

بیشتر بخوانید:‌ نتایج انتخابات هیأت مدیره کانون وکلای خوزستان مشخص شد

بر این اساس در اولین جلسه هیأت مدیره که روز سه شنبه مورخ ۱۴٠٠/۶/۱۶ برگزار شد،  دکتر یزداله طاهری نسب بار دیگر به عنوان رییس کانون وکلای خوزستان انتخاب شد.

در اطلاعیه روابط عمومی کانون خوزستان درباره سمت هیأت رییسه جدید آمده است:

به اطلاع همکاران گرامی می رساند نخستین جلسه دهمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان در تاریخ شانزدهم شهریور هزار و چهارصد برگزار گردید و به اتفاق آراء آقایان سید یزد الله طاهری نسب به سمت رئیس کانون، اسماعیل جویجری به سمت نایب رئیس کانون، محمد امین درویش به سمت بازرس هیات مدیره و افشین زنگنه به سمت منشی هیات مدیره انتخاب گردیدند.

انتخابات کانون وکلای خوزستان در تاریخ ۱۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ و با شرکت قریب به ۶۰۰ وکیل دادگستری به صورت الکترونیکی برگزار شده بود.

گفتنی است پیشتر سه نوبت انتخابات کانون وکلای خوزستان در ماه های اسفند ۹۹(یک بار) و تیر ۱۴۰۰(دو بار) به تعویق افتاده بود.

بیشتر بخوانید:

خرید آنلاین کتاب حقوقی و وکالت و قوانین و کتب کاربردی حقوق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا