اخبارویژه

جدیدترین توضیحات وکیل قاضی منصوری درباره سرنوشت پرونده وی

وکیل علیزاده طباطبایی: همراهی یک خانم با قاضی منصوری صحت دارد

وکلاپرس ـ وکیل محمود علیزاده طباطبایی درباره آخرین وضعیت پرونده قاضی منصوری گفت: متأسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفته و حتی اموال و اجناسی که همراه قاضی منصوری بوده به دست خانواده نرسیده است.

نتوانستیم با سفیر رومانی ملاقات کنیم

به گزارش وکلاپرس سید محمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص آخرین وضعیت پرونده قاضی منصوری، گفت: متأسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفته است. قرار بود ملاقاتی با سفیر رومانی در تهران داشته باشیم که اعلام شد سفیر تغییر خواهد کرد و باید با سفیر جدید ملاقات داشته باشیم.

هنوز وسایل مرحوم غلامرضا منصوری به ما تحویل داده نشده است

وکیل خانواده غلامرضا منصوری افزود: ابهامات زیادی پیرامون این پرونده وجود دارد و تاکنون گزارش و اطلاعاتی به دست ما نرسیده است. حتی اموال و اجناسی که همراه قاضی منصوری بوده به دست خانواده نرسیده است. از بازپرسی به ما گفته شد که اموال را به وزارت امور خارجه تحویل داده‌اند در صورتی که به وزارت امور خارجه مراجعه کردیم و گفتند به آنها تحویل داده نشده است. بنابراین ابهامات بسیاری وجود دارد و ما در حال بررسی این ابهامات هستیم.

بیشتر بخوانید: جسد غلامرضا منصوری وارد کشور شد

وی گفت: در جهت رفع ابهامات، لایحه‌ای به بازپرس ارائه خواهیم داد که در آن لایحه افرادی که لازم است برای رفع ابهامات احضار شوند را معرفی کرده‌ایم و توضیحاتی خدمت بازپرس ارائه داده‌ایم.

تا چند ساعت قبل از حادثه روحیه ایشان متناسب با خودکشی نبوده است

علیزاده طباطبایی بیان کرد: طبق فایل‌های صوتی و تصویری که تا چند ساعت قبل از حادثه از قاضی منصوری موجود است، روحیه ایشان به هیچ وجه متناسب با روحیه کسی که قصد خودکشی دارد، نیست. افرادی که با وی در ارتباط بودند و همچنین افرادی که مانع بازگشت منصوری به کشور شدند، باید احضار شوند و به عنوان مطلع، از آنها کسب اطلاع شود و بعد از اینکه بازپرس اطلاعات را جمع‌آوری کرد، متهمان قضیه مشخص شوند و تحقیقات انجام شود.

بیشتر بخوانید: مرگ منصوری در بخارست

وکیل خانواده قاضی منصوری ادامه داد: کسانی که ایرانی هستند باید به کشور احضار شوند، کسانی هم که در خارج از کشور هستند، بازپرس می‌تواند برای انجام تحقیقات به خارج برود و اطلاعات کسب کند.

یک خانم غلامرضا منصوری را همراهی می‌کرده است

وی در پاسخ به این سؤال که چندی پیش شایعاتی مبنی بر همراهی یک خانم با غلامرضا منصوری مطرح شد؛ آیا این موضوع صحت دارد؟ گفت: این موضوع صد در صد صحت دارد. در این لایحه اسم این خانم ذکر شده است تا از ایشان نیز کسب اطلاع شود.

منبع: ایلنا

خرید آنلاین کتاب حقوقی و وکالت و قوانین و کتب کاربردی حقوق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا