گفت و گو

تیراندازی در تجمع سرمایه‌گذاران الماس خودرو در تاکستان توسط برادر وکیل شرکت

وکلاپرس- یک منبع آگاه درخصوص جزئیات حادثه تیراندازی در تجمع سرمایه‌گذاران الماس خودرو در تاکستان گفت: شخص شلیک‌کننده برادر وکیل این شرکت بوده است.

به گزارش وکلاپرس، ۱۳ بهمن ماه در جریان تجمع جمعی از سرمایه‌گذاران شرکت الماس خودرو در تاکستان، درگیری صورت گرفت و یک نفر جان خود را از دست داد.

فرمانداری این شهرستان با صدور اطلاعیه ای به تشریح جزییات حادثه پرداخت و اعلام کرد: در پی فراخوان غیرقانونی یکی از صفحات اینستاگرامی، تجمعی در ساعت ۲۱ روز جمعه مورخ ۱۳ بهمن ماه مقابل درب منزل یکی از عوامل این شرکت شکل گرفت.

بیشتر بخوانید:

وکیل شرکت بابت بدهی چک‌های شخصی به مردم داده است

یک منبع آگاه درخصوص جزئیات این حادثه به خبرنگار وکلاپرس گفت: یک خانم وکیل -که عضو مرکز وکلاست- وکیل این شرکت خودرویی بوده و خودش چک‌های شخصی را بابت بدهی شرکت به مردم داده است. با توجه به عدم وصول تعدادی از چک‌ها، مردم به منزل وی مراجعه و در آنجا تجمع کردند.

برادر وکیل شرکت با سلاح شکاری به طرف مردم شلیک کرد

این منبع مطلع ادامه داد: در دقایق پایانی این تجمع، برادر این وکیل با سلاح شکاری به طرف مردم شلیک کرده که منجر به کشته شدن یک شخص و زخمی شدن چند نفر شده است.

براساس شنیده‌ها، وضعیت آسیب‌دیدگان و مجروحین این حادثه وخیم گزارش شده است.

فرمانداری شهرستان تاکستان اعلام کرد: آسیب‌دیدگان این حادثه یکی از عوامل نیروی انتظامی و چند تن از عابرین پیاده و الباقی از تجمع‌کنندگان بوده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا