اخبار اسکوداویژه

اهدای نشان درجه یک وکالت به دستیار رئیس جمهور از سوی اسکودا ؟

وکلاپرس _ به تازگی خبرهایی از اهدای نشان درجه یک وکالت به دستیار رئیس جمهور از سوی اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران منتشر شده است.

به گزارش وکلاپرس، برخی از رسانه‌های صنفی با انتشار تصویری، از اهدای تندیسی با عنوان «نشان درجه یک نهاد وکالت» به وکیل دادگستری سکینه سادات پاد ، دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی، خبر داده‌اند.

بیشتر بخوانید:

این اقدام با واکنش منفی برخی از فعالان صنفی روبرو شده است و برخی نیز اهدای چنین نشانی را نیازمند تصویب شورای اجرایی اسکودا دانسته اند.

سکینه سادات پاد از وکلای مرکز وکلای قوه قضائیه است که ابراهیم رئیسی از ابتدای شروع به کار دولت خود وی را به عنوان دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی معرفی کرد.

مشخص نیست اهدای چنین تندیس و نشانی به کدام یک از وکلای دادگستری و بر اساس چه معیارهایی اعطا می‌شود. همچنین مشخص نیست برای اهدای چنین نشانی آیا کارگروه خاصی تصمیم می‌گیرند یا رئیس اسکودا بر اساس تصمیم شخصی خود چنین نشانی را اعطا می‌کند.

همچنین سابقه و رویه اهدای این نشان توسط اسکودا مشخص نبوده و معلوم نیست پیش از این، نشان مذکور به چه کسانی و پس از طی چه روندی اعطا شده است؟

تصویر تندیس نشان درجه یک نهاد وکالت

خبرنگار وکلاپرس در حال برقراری ارتباط با مدیران اسکودا و روابط عمومی اتحادیه برای بررسی صحت و سقم این خبر است.

یک دیدگاه

  1. ببخشید منم دارم واسه قبولی وکالت میخونم آیا بعد قبولی به ما هم میدهند ؟خب ببخشید این خانم وکیل پژوهشگر هم هستند ؟محقق ؟ چه دستاوردی دارند که این نشان به ایشان اعطا شده هست ؟ تا حالا یه دونه مقاله یا کتاب از ایشان ندیده ام. ایا شما دیده اید؟؟؟ وکلا پرس جواب سوال رو پیدا کند . اگر فقط وکیله چرا به همه وکیلا این نشان رو نمیدهند ؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا