اخبار کانون ها

اطلاعیه تکمیلی ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارآموزی وکالت ۱۴۰۱ (پذیرش ۱۴۰۰) کانون وکلای آذربایجان شرقی

وکلاپرس- کانون وکلای آذربایجان شرقی در اطلاعیه ای نحوه ثبت نام متقاضیان دریافت پروانه کارآموزی وکالت (پذیرش ۱۴۰۰) به صورت الکترونیکی را اعلام کرد.

به گزارش وکلاپرس طبق اطلاعیه کانون وکلای آذربایجان شرقی ثبت نام الکترونیکی از تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ لغایت ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ بمدت بیست روزفعال است و ادامه فرایند ثبت نام بصورت حضوری در کانون انجام خواهد شد.

شایان ذکر است هزینه ثبت نام  برای پذیرفته شدگان یک میلیون توان اعلام شده است.

اطلاعیه اول کانون وکلای آذربایجان شرقی را در اینجا میتوانید مشاهده کنید:

آگهی ثبت نام الکترونیکی پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت۱۴۰۱ (پذیرش ۱۴۰۰) کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی

متن اطلاعیه تکمیلی به شرح زیر است:

اطلاعیه دستورالعمل نحوه ثبت نام متقاضیان دریافت پروانه کارآموزی وکالت به صورت الکترونیکی

به اطلاع پذیرفته‌شدگان محترم آزمون ورودی سال ۱۴۰۰ که مطابق کارنامه منتشرشده در تارنمای سازمان سنجش آموزش کشور دارای حد نصاب هستند، می‌رساند که برابر مصوبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ هیأت مدیره نسبت به بارگذاری مدارک از طریق اتوماسیون اداری کانون به طریق زیر اقدام نمایند:

مرحله اول) ثبت نام الکترونیکی از تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ لغایت ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ بمدت بیست روز

مرحله دوم) ثبت نام بصورت حضوری در کانون و تحویل اصول مدارک همراه با فتوکپی‌های مصدق و تکمیل مدارک

۱_ متقاضیان محترم می‌بایست قبل از ورود به سامانه ثبت نام، فتوکپی مصدق کلیه مدارک و اطلاعات لازم را بشرح ذیل آماده در کاغذ A۴ تهیه نمایند.

توجه: مصدق‌نمودن اسناد مربوطه صرفاً از طریق دفاتر اسناد رسمی صورت پذیرد.

در بازه زمانی ثبت نام الکترونیکی، بدون مراجعه حضوری به کانون صرفاً در صورت بروز مشکل با شماره تلفن ۰۹۳۸۹۸۷۰۱۱۴ در ساعات اداری (۱۴-۸) تماس گرفته شود.

۲_ مراجعه متقاضیان به اتوماسیون اداری کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی از طریق لینک درگاه خدمات الکترونیکی کانون وکلای دادگستری آذربایجانشرقی به نشانی زیر خواهد بود:

( eservice.eazarbar.org )

نام کاربری بطور پیش‌فرض کد ملی و کلمه عبور بطور پیش‌فرض شماره شناسنامه متقاضی می‌باشد.

۳_ درج کلیه اطلاعات لازمه و بارگذاری مدارک ذیل‌الذکر توسط متقاضی به صورت آنلاین.

الف: تهیه کپی برابر اصل تمام صفحات شناسنامه به شرح صفحات اول و دوم در یک برگ A۴ و باقی صفحات در یک صفحه A۴ دیگر تک‌رویه و خوانا و بارگذاری در اتوماسیون.

ب: تهیه کپی برابر اصل کارت ملی پشت و رو در یک ورقه A۴ تک‌رویه و خوانا و بارگذاری در اتوماسیون.

پ: تهیه کپی برابر اصل پایان خدمت پشت و رو در یک ورقه A۴ تک‌رویه و خوانا و بارگذاری در اتوماسیون.

ت: تهیه کپی برابر اصل مدرک تحصیلی کارشناسی (در صورتی که مدرک کارشناسی پیوسته نباشد باید کپی برابر اصل مدرک کاردانی نیز ارائه شود)

ث: تهیه کپی برابر اصل اسکن کارنامه قبولی مأخوذه از سایت سازمان سنجش و سپس بارگذاری در اتوماسیون.

ج: تهیه عکس رنگی پرسنلی (آقایان با کت و شلوار و خانمها با حجاب اسلامی) و سپس بارگذاری در اتوماسیون.

چ: اسکن کارت ایثارگری یا جانبازی ایثارگران عزیز و سپس بارگذاری در اتوماسیون.

ح: مراجعه مستقیم به پزشکی قانونی واقع در میدان راه‌آهن تبریز و انجام آزمایشات مربوطه (پاسخ از طریق پزشکی قانونی به کانون ارسال خواهد شد).

خ: اخذ پاسخ سوابق کیفری از اداره کل سجل احوال کیفری و ابطال تمبر و مهر دفتر خدمات قضایی از طریق سامانه ثنا.

د: اخذ پرینت فرم ۱۹ (درخواست پروانه کارآموزی و اطلاعات و سوابق زندگی و تحصیلی) و پرکردن فرم وفق مشخصات مندرج در فرم و بارگذاری در اتوماسیون.

۴_ واریز مبلغ ۱۰ میلیون ریال بابت هزینه ثبت نام اولیه از طریق درگاه خدمات الکترونیکی کانون که رسید آن در هنگام مراجعه حضوری به دفتر کانون ارائه و هزینه‌های اداری اعم از تشکیل پرونده، اجرائی، آموزشی متعاقباً اعلام و اخذ خواهد شد.

۵_ ورود مجدد به اتوماسیون جهت بارگذاری تصویر وجه پرداختی.

۶_ تعهد انجام تکالیف کارآموزی و بارگذاری آن در اتوماسیون.

۷_ تعهدنامه عدم اشتغال به حرفه وکالت ماده ۱۸۷ و بارگذاری در اتوماسیون.

۸_ تعهدنامه عدم اشتغال در شغل دولتی و سایر ارگان‌ها و نهادهای مذکور در بند ۲ ماده ۱۰ لایحه استقلال و عدم شمول قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل مصوب ۷۳/۱۰/۱۱ با الحاقات بعدی) و بارگذاری در اتوماسیون.

۹_ مراجعه به کانون جهت احراز هویت و ارائه اصول اسناد و مدارک برابر اصل شده مندرجه در بند ۳  این دستورالعمل به همراه ۶ قطعه عکس رنگی پرسنلی ۴×۳ پس از صحت‌سنجی اطلاعات بارگذاری شده مطابق زمان‌بندی اعلامی.

توجه: تمامی مدارک به ترتیب اعلامی و بصورت خوانا و کامل هنگام مراجعه به کانون آورده شود.

۱۰_ برای تکمیل ثبت نام، ارائه و تحویل مدارک به ترتیب زمانبندی اعلامی به نشانی کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی، تبریز، اول خیابان ارتش جنوبی، جنب بیمه آسیا، ساختمان کانون وکلا

۱۱_ پذیرفته‌شدگان سهمیه آزاد و ایثارگران از تاریخ سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر به غیر از روزهای تعطیل در وقت اداری به دفتر کارآموزی کانون مراجعه نمایند.

 پذیرفته‌شدگان که اول نام خانوادگی آنان با الف شروع می‌شود در تاریخ‌های ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ و ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ از ساعت ۸ لغایت ۱۰ صبح.

پذیرفته‌شدگان که اول نام خانوادگی آنان با ب، پ، ت شروع می‌شود در تاریخ‌های ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ و ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ از ساعت ۸  لغایت ۱۰ صبح.

پذیرفته‌شدگان که اول نام خانوادگی آنان با ج، چ، ح،  شروع می‌شود در تاریخ‌های ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ و ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ از ساعت ۸  لغایت ۱۰ صبح.

پذیرفته‌شدگان که اول نام خانوادگی آنان با خ، د، ذ، ر شروع می‌شود در تاریخ‌های ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ و ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ از ساعت ۸  لغایت ۱۰ صبح.

پذیرفته‌شدگان که اول نام خانوادگی آنان با ز، ژ، س، ش، ص شروع می‌شود در تاریخ‌های ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ و ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ از ساعت ۸  لغایت ۱۰ صبح.

پذیرفته‌شدگان که اول نام خانوادگی آنان با ض، ط، ظ، ع شروع می‌شود در تاریخ‌های ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ و ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ از ساعت ۸  لغایت ۱۰ صبح .

پذیرفته‌شدگان که اول نام خانوادگی آنان با غ، ف، ق، ک، گ، ل شروع می‌شود در تاریخ‌های ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ و ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ از ساعت ۸  لغایت ۱۰ صبح .

پذیرفته‌شدگان که اول نام خانوادگی آنان با م، ن شروع می‌شود در تاریخ‌های ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ و ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ از ساعت ۸  لغایت ۱۰ صبح.

پذیرفته‌شدگان که اول نام خانوادگی آنان با و، ه، ی شروع می‌شود در تاریخ‌های ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ و ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ از ساعت ۸  لغایت ۱۰ صبح.

و بازماندگان که در روزهای فوق مراجعه ننموده‌اند در تاریخهای ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ و ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ ساعت ۸  لغایت ۱۰ صبح.

توجه: پذیرفته‌شدگان محترم حتماً در روزهای اعلامی مراجعه نمایند. با توجه به برنامه‌ریزی به عمل آمده مبنی بر ضرورت اقدام در روزهای اعلامی، مسئولیت هر گونه عدم مراجعه در روزهای اعلامی با پذیرفته‌شدگان خواهد بود.

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا