اخبار

آخرین وضعیت پرونده تتلو از زبان وکیل مدافعش

وکلاپرس _ وکیل دادگستری الهام رحیمی فر ضمن تاکید بر اینکه هرگونه پیش بینی و پیش داوری ممکن است سرنوشت موکل پرونده را تحت تأثیر قرار بدهد، به بیان مواردی درباره آخرین وضعیت پرونده موکل خود ( تتلو ) پرداخت.

به گزارش وکلاپرس، الهام رحیمی‌فر ( وکیل امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو ) در گفت‌وگو با خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره سرنوشت پرونده این خواننده زیرزمینی اظهار کرد: این قبیل پرونده‌ها طوری نیستند که بتوان درباره آن هیچ گونه پیش بینی انجام داد.

ما وکلای دادگستری موظف به دفاع با همه توان خویش از موکل خود هستیم

وکیل رحیمی فر تصریح کرد: با وجود قابل پیش بینی نبودن رأیی که برای پرونده‌هایی مثل پرونده موکل فعلی‌ام امیر تتلو صادر می‌شود، ما وکلا موظف به دفاع با همه توان خویش از موکل خود هستیم و تصمیم نهایی نیز با مرجع قضایی خواهد بود.

وکیل تتلو خاطرنشان کرد: خبر جدیدی بعد از برگزاری آخرین جلسه دادگاه موکلم ندارم و حرف‌ها و دفاعیات خودم را در همان جلسه مطرح کردم و در حال حاضر منتظر اعلام نتیجه و اتخاذ تصمیم مقامات دادگاه هستیم.

بیشتر بخوانید:

برایم مهم است که با صحبت‌های خودم شرایط موکلم را تحت الشعاع قرار ندهم

رحیمی‌فر در ادامه تأکید کرد: هنوز زمان و فرجه قانونی برای اعلام نتیجه درباره پرونده موکلم امیرحسین مقصودلو (تتلو) وجود دارد و دادگاه هنوز تصمیم نگرفته است.

وی همچنین یادآور شد: خیلی برای من مهم است که با صحبت‌های خودم یا با هر مطلب جدیدی شرایط موکل خودم را تحت الشعاع قرار ندهم و باید اجازه بدهیم پروسه این چند روز تا صدور رأی دادگاه سپری شود.

وکیل تتلو اضافه کرد: هر گونه اظهارنظر زود هنگام ممکن است موجبات تضییع حقوق موکل را به دنبال داشته باشد و برای رعایت غبطه موکل ترجیح می‌دهم از این موضوع خودداری کنم.

بیشتر بخوانید:

نمی توانم بگویم قطعا مجازات سنگین یا مجازات سبکی ممکن است اتخاذ شود

رحیمی‌فر تصریح کرد: ما همیشه امیدوار هستیم که برای موکلمان در هر پرونده‌ای اتفاق خوبی بیفتد و رأی خوبی صادر شود و برای تحقق این مسئله هم تلاش می‌کنیم و اینطور هم نیست که بگویم قطعا مجازات سنگین یا قطعا مجازات سبکی ممکن است اتخاذ شود.

وی تاکید کرد: وقتی هنوز رأی نهایی دادگاه در خصوص پرونده موکلم امیر تتلو صادر نشده است، هرگونه پیش بینی و پیش داوری ممکن است سرنوشت موکل پرونده را تحت تأثیر قرار بدهد.

منبع: آنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا