اخبار کانون هاویژه

وکیل ابراهیم جلالیان برای چهارمین سال متوالی رئیس کانون وکلای قم شد

وکلاپرس- وکیل ابراهیم جلالیان برای چهارمین سال متوالی به عنوان رئیس کانون وکلای دادگستری قم انتخاب شد.

به گزارش وکلاپرس، برگزاری انتخابات میان دوره ای هیات مدیره دوره نهم کانون وکلای دادگستری قم، در دستور کار روز گذشته این نهاد مورخ چهارم تیر ماه قرار داشت.

طبق اعلام روابط عمومی کانون وکلای دادگستری قم از نتایج این انتخابات، وکیل ابراهیم جلالیان برای چهارمین سال متوالی به عنوان رئیس کانون وکلای دادگستری قم انتخاب شده است.

با این حساب وکیل ابراهیم جلالیان برای چهار سال متوالی (دوره هشتم و نهم هیات مدیره) رئیس کانون وکلای دادگستری قم است.

همچنین در انتخابات میان دوره ای این کانون جعفر افضلی به عنوان نایب رئیس و محسن زاهدنیا به عنوان بازرس انتخاب شده اند.

بیشتر بخوانید:

در صورت جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری قم آمده است:

انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری قم برگزار شد.

چهل و ششمین جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان قم صبح امروز مورخه چهارم تیرماه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم تشکیل و پس از اعلام رسمیت جلسه تصمیمات ذیل اتخاذ گردید

۱ – با عنایت به شهادت مظلومانه دکتر شهید بهشتی و یاران ایشان و هفته قوه قضائیه هیات مدیره از سوی خود و از طرف تمامی وکلای دادگستری استان این ایام را به مجموعه خدوم دستگاه قضائی کشور و به ویژه قضات محترم و کارکنان محترم اداری دادگستری استان قم تبریک و تهنیت عرض نمود.

۲ – با توجه به اینکه مدت یکسال مسولیت هیات رئیسه کانون منقضی شده است هیات مدیره وارد دستور انتخابات هیات رئیسه شد. بدوا در مورد رئیس هیات مدیره به صورت مخفی رای گیری بعمل آمد و آقای ابراهیم جلالیان به اتفاق آرا به عنوان رئیس هیات مدیره و رئیس کانون انتخاب شد. سپس با رای مخفی جناب آقای جعفر افضلی به اتفاق آرا به عنوان نایب رئیس انتخاب شدند جناب آقای محسن زاهدنیا با رای مخفی به عنوان بازرس انتخاب گردیدند جناب آقای رضا سخائی با رای مخفی به عنوان دبیر هیات مدیره و جناب آقای روح اله کاظمی به عنوان عضو اصلی هیات مدیره انتخاب شدند.

۳- با انصراف قطعی احدی از وکلای دادگستری از کسوت وکالت موافقت گردید.

۴ – نسبت به تقاضاهای اداری تعدادی از متقاضیان تصمیم مقتضی اتخاذ گردید.

۵- با توجه به انتشار شماره ۵ مجله اندیشه وکیل “، هیات مدیره از مسولین و کلیه عواملی که در انتشار مجله همکاری داشته و دارند و به ویژه از هیات تحریریه مجله تشکر و قدردانی نمود.

منبع: روابط عمومی کانون وکلای دادگستری قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا