اخبار اسکودا

شرایط شرکت در نخستین جشنواره روابط‌ عمومی ‌کانون‌های وکلای دادگستری

وکلاپرس- اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) در نظر دارد برای نخستین بار جشنواره روابط عمومی کانون‌های وکلای دادگستری ایران، برگزار کند.

به گزارش وکلاپرس به نقل از روابط عمومی اسکودا، هدف از برگزاری این جشنواره، ایجاد انسجام درون سازمانی‌ و گسترش فعالیت‌‌های‌ روابط‌ عمومی‌ با هدف سنجش‌ شرایط‌ و بسترهای‌ ارتقای‌ کمی‌ و کیفی‌ فعالیت‌های‌ انتشاراتی‌ و ایجاد محیط‌ علمی ‌و آموزشی‌ و … ذکر شده است.

بر اساس بنر منتشر شده از سوی اتحادیه، روابط عمومی کانون‌های وکلای دادگستری سراسر کشور تا ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۲ فرصت دارند آثار خود را به اسکودا ارسال کند.

محور آثار ارسالی می بایست در موضوعات زیر باشد:

  1. «پرتال سازمانی»
  2. «شبکه‌های اجتماعی»
  3. «برگزاری رویدادها»
  4. «محتوای متنی»
  5. «محتوای چند رسانه‌ای»
  6. «مسئولیت اجتماعی»

در اطلاعیه روابط عمومی اسکودا در خصوص این جشنواره آمده است:

نخستین جشنواره روابط عمومی کانون‌های وکلای دادگستری ایران به همت اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اسکودا، با توجه‌ به‌ گسترش کانون‌های‌ وکلای‌ دادگستری‌ و اعضای‌ آنها به‌ عنوان وکیل‌ دادگستری‌ در سراسر کشور و اهمیت‌ توسعه روابط‌ عمومی‌، اتحادیه‌ سراسری‌ کانون‌های‌ وکلای‌ دادگستری‌ ایران (اسکودا) با توجه‌ به‌ سند چشم‌‌انداز روابط‌ عمومی‌ کانون‌های‌ وکلا و در راستای‌ ایجاد انسجام درون سازمانی‌ و گسترش فعالیت‌‌های‌ روابط‌ عمومی‌ با هدف سنجش‌ شرایط‌ و بسترهای‌ ارتقای‌ کمی‌ و کیفی‌ فعالیت‌های‌ انتشاراتی‌ و ایجاد محیط‌ علمی ‌و آموزشی‌، نخستین جشنواره‌ روابط‌ عمومی‌ کانون‌های‌ وکلای‌ دادگستری‌ را برگزار می‌کند.

بر این اساس واحدهای روابط عمومی کانون‌های وکلای دادگستری سراسر کشور تا ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۲ فرصت دارند تا با ارسال آثار خود در شش بخش «پرتال سازمانی»، «شبکه‌های اجتماعی»، «برگزاری رویدادها»، «محتوای متنی»، «محتوای چند رسانه‌ای» و «مسئولیت اجتماعی» در این جشنواره شرکت کنند.

آثار ارسالی بایستی طی بازه زمانی ۳۰ مهر سال ۱۴۰۱ تا ۳۰ مهر سال ۱۴۰۲ انتخاب و به‌ صورت فایل‌ الکترونیکی‌ به ایمیل دبیرخانه جشنواره به نشانی festival.scoda@gmail.com ارسال شود.

«آشنایی‌ با اصول و استانداردهای‌ نشر الکترونیک‌ و مکتوب در روابط‌ عمومی‌ و ارائه‌ آثار و تجارب موفق‌»، «توسعه‌ و ارتقای‌ سطح‌ توانمندی‌ها و مهارت‌های‌ مسئولان روابط‌ عمومی‌»، «فرهنگ‌سازی‌ مناسب‌ و تکریم‌ و معرفی‌ نخبگان و الگوهای‌ برتر در حوزه روابط‌ عمومی‌»، «تبیین‌ نقش‌ تکنولوژی‌های‌ نوین‌ ارتباطی‌ و آموزشی‌ در فرآیند نشر»، «دستیابی‌ به‌ راهکارهای‌ مناسب‌ برای‌ اعتلا و ارتقای‌ نشر الکترونیک‌ و مکتوب در روابط‌ عمومی‌ها»، «ایجاد فضای‌ رقابتی‌ سالم‌ و شور و نشاط علمی ‌و تعامل‌ بین‌ متخصصان و کارشناسان این‌ عرصه‌» و «فراهم‌ شدن بستر مناسب‌ جهت‌ عرضه‌ آثار شاخص‌ و تحرک بخشیدن به‌ فعالیت‌های‌ روابط‌ عمومی ‌به‌ لحاظ کیفی‌ و کمی‌» از اهداف نخستین جشنواره روابط عمومی کانون‌های وکلای دادگستری ایران است.

منبع: روابط عمومی اسکودا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا