اخبار مجلس شورای اسلامیویژه

اسامی دوازده وکیل دادگستری راه یافته به مجلس شورای اسلامی

وکلاپرس- بر اساس آخرین به روزرسانی صورت گرفته از نتایج شمارش آرای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوازده وکیل دادگستری در مجلس دوازدهم حضور خواهند داشت.

به گزارش وکلاپرس، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه مورخ ۱۱ اسفند ماه در سراسر کشور برگزار شد.

با گذشت دو روز از برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و تعیین نتایج قطعی برخی حوزه ها و راه یافتگان به دور دوم انتخابات، تاکنون ده وکیل دادگستری به طور قطعی به مجلس دوازدهم راه یافته و سه وکیل دیگر نیز در دور دوم انتخابات مجلس حضور خواهند داشت.

بر اساس اطلاعات جمع آوری شده، پنج وکیل از کانون وکلای دادگستری مرکز، یک وکیل از کانون وکلای دادگستری خراسان (رضوی-جنوبی)، یک وکیل از کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی، یک وکیل از کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی، یک وکیل از کانون وکلای منطقه فارس و یک وکیل از مرکز وکلای قوه قضائیه موفق به راهیابی به مجلس دوازدهم شده اند.

مشاهده سوابق و مشخصات ده نماینده وکیل : اینجــــــــــا 

همچنین در خصوص راه یافتگان به دور دوم انتخابات، یک وکیل از کانون وکلای دادگستری خراسان (رضوی-جنوبی) و یک وکیل از کانون وکلای دادگستری همدان و یک وکیل عضو کانون وکلای دادگستری مرکز در انتخابات دور دوم شرکت خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

اسامی دوازده وکیل دادگستری راه یافته به مجلس شورای اسلامی

 1. وکیل علی اصغر نخعی راد (کانون وکلای دادگستری خراسان (رضوی-جنوبی)) -حوزه مشهد و کلات
 2. وکیل یاسر اسلام دوست کاربندی (کانون وکلای دادگستری مرکز)- حوزه طوالش، رضوانشهر و ماسال
 3. وکیل سعید رحمت زاده پشتیری (کانون وکلای دادگستری مرکز)- حوزه صومعه سرا
 4. وکیل بهنام رضوان (کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی)- حوزه کلیبر، خداآفرین و هوراند استان آذربایجان شرقی
 5. وکیل مجید نصیرپور سردهائی (کانون وکلای دادگستری مرکز)-حوزه سراب استان آذربایجان شرقی
 6. وکیل حاکم ممکان (کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی) -حوزه ارومیه
 7. وکیل احمد فاطمی (کانون وکلای دادگستری مرکز)- حوزه بابل
 8. وکیل عثمان سالاری (کانون وکلای دادگستری منطقه فارس) -حوزه تایباد و تربت جام
 9. وکیل مجید دوست علی (کانون وکلای دادگستری مرکز) – حوزه کرمان
 10. وکیل الهام آزاد (مرکز وکلای قوه قضائیه)- حوزه نائین، خور و بیابانک
 11. وکیل حسن هاشمی (بازرس کانون وکلای دادگستری خراسان جنوبی)- حوزه شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف
 12. وکیل جواد سعدون زاده (کانون وکلای دادگستری مرکز)- حوزه آبادان

اسامی وکلای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی

 1. حسن هاشمی (کانون وکلای دادگستری خراسان جنوبی) – حوزه بیرجند (راهیابی به مجلس دوازدهم)
 2. حسین احمدی (کانون وکلای دادگستری همدان) – حوزه ملایر (عدم راهیابی به مجلس دوازدهم)
 3. جواد سعدون زاده (کانون وکلای دادگستری مرکز)- حوزه آبادان- (راهیابی به مجلس دوازدهم)

تکمیلی / برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی

دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۱ شهریور ۱۴۰۳ در برای تعیین ۴۵ کرسی باقیمانده مجلس  در ۲۲ حوزه انتخابی در ۱۵ استان و ۴۷ شهرستان برگزار شد.

بر اساس نتایج منتشر از دور دوم وکیل حسن هاشمی که به تازگی در سمت بازرس کانون وکلای دادگستری تازه تاسیس خراسان جنوبی قرار گرفته بود و وکیل جواد سعدون زاده عضو کانون وکلای ادگستری مرکز موفق شده اند به دوازدهمین دوره مجلس راه یابند.

در مجلس دوازدهم، دوازده وکیل دادگستری حضور خواهند داشت

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور از نتایج دور دوم انتخابات، «سید حسن هاشمی» با ۶۷ هزار و ۱۶۹ رأی در حوزه انتخابیه بیرجند و خوسف و نهبندان و همچنین جواد سعدون زاده  با ۲۵ هزار و ۱۳۸ رای از حوزه آبادان به مجلس دوازدهم راه یافته اند و بدین ترتیب در مجلس دوازدهم، دوازده وکیل دادگستری حضور خواهند داشت.

 

‫۴ دیدگاه ها

 1. الکی به دل خودتون صابون نزنید اصلا ۱۰وکیل نه ۸۰وکیل بره مجلس قانون تسهیل به قوت خودش باقی خواهد ماند مگه خاله بازی زمان کودکی هستش یه قانون تصویب شه بعدش بگن من خوشم نیومده اصلاح کنید این قانون مصوب مجلس به فرموده مقام معظم رهبری جهش تولید و اشتغال آفرینی و مانع زدایی در مسیر رونق تولید اشتغال است که معظم له تاکید فراوان برای این موضوعات دارند که قانون تسهیل مورد تحسین ایشان قرار گرفت

  1. افریننننننن 😍😍عالی بیان نمودید …هیچکس نمیتونه قانون تسهیل برداره حالا برن دق کنند حالا برن هی سرتون بزنید به دیوار یکم اروم بشید (منظورم کسایی که مخالف قانون تسهیل اند )حرص نخوردید. بخدا بیماری روحی میگیرید😂😂 از وقتی قانون تسهیل اومده میگن بیشتر وکلا کار ندارند همشون دارند گریه میکنند تو رو خدا جمع کنید .باشه باشه ما الان کامل قانع شدیم دیگه ازمون وکالت نمیدم که قبول شیم وکیل شیم 😂😂😂

 2. قانون تسهیل تنها شأن منزلت وکالت رو پایین نیاورد .بلکه یک مشت آدم بی سواد رو هم به عنوان وکیل به جامعه عرضه کرد که نتیجه آن متضرر شدن موکلین و سلب اعتماد از وکلا می شود.این قانون کذایی بهار دل یک مشت …. شد که حتی توان قبول شدن در آزمون ورودی وکالت رو هم نداشتن

  1. با ادب باش آقای خاص این الفاظ مثل یک مشت ،شما به کار می برید مناسب شما نیست چرا از شما انتقاد میشه عصبی می شدید آرامش خودتون حفظ کنید به هر حال دنیا دار مکافات هست پیش میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا