اخبار کانون هاویژه

آگهی ثبت نام داوطلبان سی و سومین دوره انتخابات هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز

وکلاپرس– آگهی ثبت نام داوطلبان سی و سومین دوره انتخابات هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز منتشر شد.

به گزارش وکلاپرس طبق آگهی ثبت نام داوطلبان سی و سومین دوره انتخابات هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز  که امروز مورخ ۱۴۰۳/۳/۱ منتشر شده است، مهلت ثبت نام داوطلبان از روز ١۴٠٣/٠٣/٠٢ تا پایان وقت اداری روز ١۴٠٣/٠٣/١۶ اعلام شده است.

همچنین متقاضیان می بایست با همراه داشتن پروانه وکالت جهت ثبت نام به دفتر هیأت نظارت واقع در طبقه چهارم کانون وکلای دادگستری مرکز مراجعه کنند.

علاوه بر این اعلام شده است که داوطلبان جهت ثبت نام، کپی پروانه وکالت معتبر به انضمام دو قطعه عکس به همراه داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

متن آگهی روابط عمومی کانون وکلای مرکز به شرح زیر است:

نظر به اینکه سی و دومین دوره هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در تاریخ ١۴٠٣/٠٧/٢۴ منقضی می گردد از کلیه وکلای دادگستری عضو کانون مرکز که داوطلب عضویت در هیأت مدیره دوره سی و سوم و دارای شرایط مقرر مواد ٢ و ۴ قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت دادگستری مصوب ١٣٧۶/٠١/١٧ هستند دعوت می شود که از روز ١۴٠٣/٠٣/٠٢ تا پایان وقت اداری روز ١۴٠٣/٠٣/١۶ با همراه داشتن پروانه وکالت جهت ثبت نام به دفتر هیأت نظارت واقع در طبقه چهارم کانون وکلای دادگستری مرکز مراجعه نمایند.

اطلاعیه شماره ۲

پیرو آگهی ثبت نام داوطلبان سی و سومین دوره انتخابات هیات مدیره به اطلاع می رساند داوطلبان محترم جهت ثبت نام،کپی پروانه وکالت معتبر به انضمام دو قطعه عکس به همراه داشته باشید.

دکتر امیر حسین آبادی

رییس هیأت نظارت بر انتخابات سی و سومین دوره هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا