اخباراخبار دولتاخبار صنفیاخبار قوه قضاییهویژه

تعطیلی محاکم قضایی، دفاتر اسناد رسمی و بانک ها در چهارشنبه و پنجشنبه

وکلاپرس- پیرو اعلام سخنگوی دولت مبنی بر تعطیلی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه  مورخ ۱۱ و ۱۲ مردادماه به علت گرمای هوا، سایر نهاد ها نیز درخصوص تعطیلی این روزها، تصمیم گیری کردند.

به گزارش وکلاپرس در ساعات گذشته بهادری جهرمی سخنگوی دولت رئیسی، در توئیتی اعلام کرد: با توجه به گرمای بی‌سابقه هوا در روزهای جاری، به‌منظور حفظ سلامت شهروندان، هیئت دولت با پیشنهاد وزارت بهداشت مبنی‌بر تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه در سراسر کشور موافقت کرد.

پس از این اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، بانک مرکزی، کانون سردفتران و دفتریاران نیز به طور رسمی در اطلاعیه هایی جداگانه خبر تعطیلی دستگاه های تابعه را در دو روز آینده مورخ ۱۱ و ۱۲ مرداد منتشر کردند.

بیشتر بخوانید:

تعطیلی تمامی واحد های تابعه قوه قضاییه

در همین راستا معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اعلام کرد:

طبق تصمیم اخیر هیئت دولت مبنی بر تعطیلی روز چهارشنبه و پنج شنبه به علت گرمای هوای بی‌سابقه در روزهای جاری و به منظور حفظ سلامت شهروندان، تمامی واحدهای قضایی و اداری، کلیه حوزه های ستادی و سازمان های تابعه قوه قضاییه در روزهای فوق‌الذکر تعطیل است.

تعطیلی دفاتر اسناد رسمی

 همچنی کانال تلگرامی کانون سردفتران و دفتریاران اعلام کرد:

تعطیلی اعلام شده از سوی دولت شامل دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور می‌باشد

تعطیلی تمامی بانک ها به جز شعبات کشیک

بانک مرکزی نیز اعلام کرد:

پیرو موافقت هیات دولت با تعطیلی روزهای‌چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۱ و ۱۲ مرداد در کشور به دلیل گرما، تمامی شعبات بانکی نیز در این ۲ روز تعطیل شدند. شبکه بانکی موظف شد شعبات کشیک منتخب خود را دایر و به اطلاع عموم برساند.

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

  1. ان‌شاءالله همتون سقط بشین..
    که کلا تعطیل بشین.

    مگه بقیه روزها کار می کنید….. فقط با دزد و کلاهبردار، همقشر خودتون همکاری می کنید… و بدون زحمت و مطالعه و تحقیق، فقط، تنها حکمت و برائت دزد و کلاهبردار هست که،،، خود حرام زاده و حرام لقمتون باهاشون شریک هستید.

    انشاءالله سقط شدن همتون دیده بشه و همتون سقَط بشین.
    که کلا تعطیل بشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا